Duel mezi prvním mančaftem soutěže z Petrovic a předposledními Tavíkovicemi sledovalo více než půl sta diváků. Oba celky dělí v tabulce čtyřicet bodů, kdy domácí jich vlastní čtyřiačtyřicet.

Na znojemský stadion v Horním parku zamířilo o posledním květnovém víkendu zavítalo 24 fotbalových týmů kategorie U9. Soupeří zde o pohár v rámci Planeo Cupu.
OBRAZEM: Znojmo hostí finále fotbalového Planeo Cupu

Na posledních třech měl zásluhu jedenatřicetiletý petrovický fotbalista Zdeněk Fiala. Skóre otevřel ve dvanácté minutě, načež do konce poločasu vstřelil druhou branku.

Po změně stran Fialova kanonáda začala nabírat kadence. Pomyslnou třešničkou na jeho sedmi gólech byl pak hattrick, který odchovanec Moravského Krumlova zrealizoval osm minut před koncem utkání.

Během posledního květnového víkendu budou na reprezentantky Klubu sportovní gymnastiky Znojmo usilovat na závodech v Ostravě o účast na MČR.
Gymnastky KSG Znojmo usilují o postup na republikové mistrovství

Fiala patří zároveň k nejlepším střelcům soutěže. Za sezonu, do jejíhož konce zbývají dvě klání, vsítil devatenáct branek, odehrál bezmála třináct stovek minut na hřišti a vyfasoval jednu žlutou kartu.