Druhé kolo odstartoval o třetí červnové sobotě duel mezi Blatnicí a Hostimí. Hosté se ujali vedení již v první polovině. Utkání dominovali i po změně stran. I když Blatničtí vstřelili soupeři jednu branku, Hostimští domácím utekli o čtyři góly. Hosté se nakonec radovali z výhry 5:1.

Další víkendové střetnutí mezi Pavlicemi a Jevišovicemi přineslo těsnější hru. Domácí mančaft Pavlic ovládl první pětačtyřicetiminutovky poměrem 3:2. Hosté však ve druhém poločase zabrali a skóre po pár okamžicích obrátili na svou stranu. Po devadesáti minutách se tak Jevišovičtí radovali z výhry 6:4.

O Region Cup je dle jeho pořadatele Libora Nevrkly zájem. "Opět dorazila spousta lidí. Na obou utkáních panovala výborná atmosféra," řekl Nevrkla. Fanoušci mohou dostát pravidelné dávky fotbalu již tuto neděli.

Turnaj pokračuje třetím kolem. O půl desáté hrají na pažitu v Jevišovicích borci z Hostimi. Ve čtyři hodiny odpoledne pak v Blížkovicích začíná souboj mezi tamějším Sokolem a týmem Blatnice.

REGION CUP 2020
2. kolo

Blatnice - Hostim 1:5
Poločas: 0:1. Branky: Sova - Písařovic 2x, Karásek, Petříček, Kapitán.

Pavlice - Jevišovice/Mikulovice 4:6
Poločas: 3:2. Branky: Petrů, Novotný, Částek, Svoboda - Němec 2x, Dufek 2x, Schwarz, Bobek.