Hvězda londýnské Chelsea a anglický reprezentant Mason Mount (nyní se spekuluje o jeho přestupu do Manchesteru United) si prožil krušné chvíle. Platil jimi za chvilku rozkoše s blonďatou modelkou Orlou Melissou Sloanovou.

Melissa Sloanová přichází k soudu kvůli obtěžování fotbalistů.
Vnadná zlatokopka nerozdýchala kopačky. Obtěžovala fotbalisty, skončila u soudu

Seznámil se s ní na večírku u spoluhráče Bena Chilwella, kde se s ní vyspal. Nějaký čas zůstali v kontaktu, nakonec se ale Mount rozhodl vše ukončit. Dvaadvacetiletá dívka to nerozdýchala a začala se mstít: pronásledovala slavného záložníka dnem i nocí.

„Její chování bylo zmatené a bál jsem se, že když se jí nedaří mě kontaktovat, přijede do tréninkového centra Chelsea. Proto jsem se obrátil na policii,“ líčil Mount v prohlášení, ze kterého citoval list The Sun.

Sloanová víc než dvacetkrát změnila své číslo, aby si ji hráč nemohl zablokovat. Na sociálních sítích začala používat přezdívku „Devil Baby“ a vyhrožovala Mountovi, že ho „nepřestane lovit“. Vytvářela koláže, na nichž byli Mount a Chilwell s jinými ženami.

Obtěžovala i dalšího fotbalistu Billyho Gilmoura, který z Chelsea přestoupil do Brightonu. Tvrdila dokonce, že po sexu s ním musela na potrat, ve skutečnosti však spolu ti dva nic neměli. „Špatně jsem kvůli tomu spal. Musel jsem brát prášky na spaní, což negativně ovlivnilo moje výkony na hřišti,“ popsal mladý hráč.

O samotě se svým mobilem

Několik dní po soudu, který ji nakonec neposlal „natvrdo“ za mříže, popsala Sloanová svůj pohled na věc. Příliš se neliší od příběhu mnoha jiných mladých dam, které jsou posedlé slávou a luxusem a zároveň se ztratily ve světě sociálních sítí.

Lionel Messi se raduje z titulu mistra světa
Nuda, remízy, Simpsonovi. Proč vlastně Amerika nesnáší fotbal? Messiho čeká boj

„Svět online je strašně vzdálený reálnému životu. Ztratíte tam tu správnou perspektivu, protože pořád jen sedíte sami ve své ložnici, pouze se svým mobilem,“ řekla Sloanová pro list Daily Mail. „To, co jsem udělala, bylo špatné,“ litovala.

V minulosti působila na známém webu pro dospělé OnlyFans, kde se dají najít různé pozoruhodnosti. Proslavila se mj. tím, že prodávala své fotky, jak nahá pojídá gumové bonbonky v podobě prasečích hlav.

„V online světě se člověk přestane kontrolovat. V běžném životě bych přece nevyšla na ulici nahá. Člověk má zábrany, ale online je ztrácí. Tam mám pocit, že můžu dělat, co se mi zachce,“ řekla Sloanová, která doufá, že její kauza může pro mladé lidi zafungovat jako varování.

Ivan Fedotov
Od Putina dostal za vyučenou. Gólman Fedotov místo NHL strávil rok u námořnictva

„Když uděláte něco špatného na Instagramu, je to špatné i v normálním životě,“ vypozorovala tato slečna, která je prý na sociálních sítích závislá. Tak to alespoň u soudu prohlásila její matka, která se pro změnu označuje za šamanku a léčitelku.

Soudce to nedojalo a vnadnou Melissu potrestal. Kdo ví, třeba se z toho poučí.