Že tento duel skončí remízou, nepředpokládal asi nikdo.

Oba celky se pohybují na spodku tabulky a oba chtěly z nedělního utkání vytěžit maximum. Nakonec se to ale ani jednomu nepodařilo.
Hosté vstřelili totiž hned ve třetí minutě úvodní branku utkání. Ta domácí hráče tak zaskočila, že prvních dvacet minut se nebyli schopni dostat ani k míči. Mládí ale brzo přehrály zkušenosti.

Po úvodním šoku totiž iniciativu celého utkání převzali domácí hráči a nepustili Hrušovany téměř k ničemu. Míč byl po zbytek prvního poločasu na kopačkách fotbalistů z Moravského Krumlova, ale vstřelit gól se jim nepodařilo.

Do druhé půle vstoupili opět aktivněji domácí. Fotbalisté chtěli za každou cenu udržet jednobrankové vedení, takže se v podstatě celá hra přesunula na jejich půlku hřiště. Udržet vedení by se jim možná povedlo, nebýt chyby Václava Pechala, který ve vápně zahrál rukou. Rozhodčí tak byl nucen odpískat penaltu.

Proti brankáři Hrušovan Tomáši Holíkovi se postavil zkušený Zelníček. Ten se nemýlil a střelou po zemi do levého koutu branky vyrovnal na 1:1. Tato branka domácí hráče ještě více nabudila.

V polovině druhého poločasu pálili jednu střelu za druhou. V bráně hostů ale skvěle zachytal Holík.
Ve čtyřiasedmdesáté minutě utkání se k zakončení dostal domácí Doubek. Z velkého úhlu vystřelil a jeho střela prošla až za Holíkova záda. Rozhodčí však branku neuznal kvůli odpískanému ofsajdu.

Trenér mladého a nezkušeného mužstva z Hrušovan nad Jevišovkou byl spokojen.

„Jsem rád. Kluci hráli od začátku aktivně. Jsem spokojen i s konečným výsledkem,“ řekl trenér týmu hostů Bohumil Juřica.

S výkonem svých svěřenců nebyl spokojen kouč domácího celku. „Chtěli jsme tři body. I první i druhý poločas jsme na to měli. Vytvořili jsme si asi sedm vyložených šancí, které jsme nedali. O té druhé brance, která podle pomezního rozhodčího byla z ofsajdu, ani nechci mluvit. Podle mě z ofsajdu nebyla. My se dostáváme do obrovských šancí a nedáme je. To je náš největší problém,“ postěžoval si trenér František Lorenc.