Jedním z duelů dalšího kola Moravskoslezské fotbalové ligy bude souboj týmů ze zcela opačných konců tabulky. Znojmo, které se vyhouplo do čela třetí ligy v sobotu sehraje duel na půdě posledního Fulneku.

Fulnek zůstává v letošní sezoně dost za očekáváním. Do MSFL sestoupil z druhé ligy a počítalo se s ním na špici tabulky. Zatím ale svěřenci Jiřího Miky zůstávají na samém chvostu tabulky a jejich bodové konto zeje prázdnotou.

„Je to jen začátek soutěže a i když je Fulnek poslední, nic to neznamená. Je to kvalitní mančaft, který tam kde je, nebude chtít zůstat dlouho. My určitě nepojedeme do Fulneku, jako na půdu absolutního outsidera,“ razantně pronesl trenér Michal Sobota.

Jeho tým se v posledním kole vyhoupl do čela tabulky, ale samotnému stratégovi přibyly jen vrásky na čele. V prvním zápase se zranil Pacanda se stoperem Yonovem, jehož nahradil mladík Helebrant. A nyní došla řada i na Helebranta, který se se svou rolí ve dvou utkáních vypořádal skvěle. „Nedá se nic dělat. Budeme se s tím muset poprat. Holt dostane příležitost další z mladých hráčů,“ prozradil kouč Jihomoravanů.

Znojemští pojedou do Fulneku s cílem bodovat, aby si udrželi výsadní postavení mezi třetiligovou smetánkou. Ale domácí už také nebaví stále jen prohrávat.
„Sice se sehráváme, ale chybí nám nasazení a agresivita. Bez toho se dnešní fotbal neobejde. Už musíme tu naši smůlu v zápasech zlomit a uděláme pro to vše,“ nechal se slyšet kouč Fulneku Jiří Mika.