Celkem dva tipéři, konkrétně Michal Kölbl z Moravského Krumlova a Vladimír Vykoukal ze Znojma získali ve čtrnáctém kole E. On Tipligy nejvíce bodů. O vítězi rozhodovala supertrefa, kdy byl s tipem čtyřiatřiceti gólů blíže Michal Kölbl.

V redakci Znojemského deníku na Rooseveltově ulici 4 ve Znojmě má připravenou výhru, a to dvě úsporné žárovky od partnera soutěže, firmyE. ON.

V čele průběžného pořadí je s devětadevadesáti body stále Theo Konrad ze Suchohrdel u Miroslavi, kterého stíhá Jiří Rybák z Brna.

Přečtěte si průběžné pořadí tipovací soutěže:

1. místo

ZN0035 Theo Konrad, Suchohrdly u M. 2 99

2. místo

ZN0026 Jiří Rybák, Brno –1 96

3. místo

ZN0003 Aleš Vítek, Znojmo 5 93
ZN0025 Anton Moravčík, Podhradí n. D. –1 93

5. místo

ZN0020 Marcela Hortová, Slavice 2 90
ZN0019 Ladislav Pelánek, D. Heřmanice 2 90

7. místo

ZN0014 Vladimír Vykoukal, Znojmo 8 87
ZN0021 Pavel Urbánek, Znojmo 5 87

9. místo

ZN0029 Bohuslav Florián, Oleksovice 5 81
ZN0005 Radka Švabíková, Bojanovice 5 81
ZN0036 Rostislav Chvátal, Such. u M. 2 81

12. místo

ZN0028 Martin Kölbl, Skalice 0 79

13. místo

ZN0042 Michal Kölbl, Mor. Krumlov 8 78
ZN0023 Stanislav Indra, Višňové 5 78

15. místo

ZN0017 Josef Parůžek, Mašovice 5 75
ZN0034 Pavel Komenda, Hostěradice 2 75
ZN0006 Miroslav Nastoupil, Jevišovice 2 75

18. místo

ZN0041 Jana Zahradníková, Tasovice 2 72

19. místo

ZN0016 Ondřej Bence, Znojmo 2 69
ZN0044 Hana Vodová, Velké Meziříčí 2 69
ZN0015 Roman Adámek, Znojmo –4 69

22. místo

ZN0001 Milan Šoba, Olomučany –1 63

23. místo

ZN0030 Alois Černoch, Tasovice –1 60

24. místo

ZN0027 František Kölbl, Skalice 0 58

25. místo

ZN0037 Pavel Bukáček, Tasovice –1 54

26. místo

ZN0040 Libor Klíčník, Tasovice –4 48

27. místo

ZN0038 Vladimír Mráz, Chvalovice 0 46

28. místo

ZN0033 Robert Novák, Znojmo 2 45

29. místo

ZN0032 Iveta Letochová, Hodonice286 2 42
ZN0045 Josef Voda, Velké Meziříčí 2 42
ZN0039 David Krejčí, Šatov –4 42
ZN0002 Pavel Šoba, Brno-Bystrc –4 42

33. místo

ZN0007 Ladislav Švabík, Bojanovice –4 39

34. místo

ZN0024 František Hudec, Podhradí n. D. 2 36

35. místo

ZN0004 Milan Šimeček, Podhradí n. D. 2 33

36. místo

ZN0031 Jiří Fafílek, Tasovice 0 26

37. místo

ZN0018 Alois Němeček, Bohutice 2 14

38. místo

ZN0043 Karel Fargaš, Dyjákovice 0 13

39. místo

ZN0008 Jana Vykoukalová, Znojmo 2 12

40. místo

ZN0010 Miroslav Mertl, Znojmo 0 11

41. místo

ZN0009 Marek Brada, Znojmo 2 6
ZN0022 Tomáš Indra, Višňové 0 6

43. místo

ZN0012 Ivo Hrnčíř, Znojmo 0 5
ZN0013 Martin Kuřitka, Znojmo 0 5

45. místo

ZN0011 Tomáš Držmíšek, Prosiměřice 0 –1