Ze Znojma před začátkem sezony odešlo velké množství hráčů. „Opustili nás hlavně starší borci a teď máme mladý tým, který na takovou soutěž není zvyklý," upozorňuje znojemský kapitán Martin Procházka.

S výsledky týmu není spokojený. „Máme jen jeden bod a nedaří se nám. Poslední utkání jsme měli vyhrát, byli jsme lepší. Musíme však dát víc branek a tolik jich nedostávat, jelikož nám tam padají hloupé góly. Navíc se nám zranil brankář," tvrdí Procházka.

Střelec z posledního zápasu má však za to, že je na čem stavět. „Duel jsme odbojovali a od toho se musíme odrazit. Potřebujeme se ještě sehrát," přemítá Procházka.

Znojemští měli před sezonou vyšší ambice než spodek tabulky. „Věřil jsem, že se do kraje vrátíme, ale teď vidím, že to bude těžké," říká sedmadvacetiletý záložník.

Další zápas sehraje Znojmo v neděli proti Dobšicím, které se s devíti body vyhřívají na prvním místě v tabulce. „Poslední zápas vyhrály 8:1, mají vynikající mančaft. Chceme je však porazit a věříme si na ně," burcuje Procházka.

PATRIK EL-TALABÁNI