FOTBAL V OKRESE
OP


Mor. Krumlov B-Božice 4:0 (4:0), Halva 2, Staněk, Březina, Miroslav B-Bohutice 1:1 (0:1), Iran – Novák Martin, Hor. Kounice-Tasovice B 2:1 (2:0), Horák 2 – Meško, Blížkovice-Oleksovice 4:3 (2:1), Malý 2, Svoboda Marek, vlastní – Hajzner Jiří, Hajzner Radek, Procházka, Olbramovice-Šanov 1:2 (1:1), Novák Aleš – Bvoc, Navrátil, Únanov-Dobšice B 5:1 (2:1), Dočekal 2, Sivera, Diviš Petr, Vlk Michal – Mach, Hrádek-Hatě 3:2 (2:2), Švábek 2, Hoc Zdeněk – Gregor, Svoboda.

Tabulka:

1. Únanov 9 7 0 2 23:14 21
2. Bohutice 9 6 2 1 23:13 20
3. Hor. Kounice 9 5 3 1 20:11 18
4. Mor. Krumlov B 9 5 1 3 29:14 16
5. Tasovice B 9 4 2 3 17:13 14
6. Olbramovice 9 3 4 2 11:9 13
7. Božice 9 4 1 4 17:18 13
8. Dobšice B 9 4 1 4 14:19 13
9. Blížkovice 9 3 2 4 16:22 11
10. Hrádek 9 3 1 5 16:16 10
11. Oleksovice 9 3 1 5 14:25 10
12. Šanov 9 2 3 4 17:17 9
13. Hatě 9 2 0 7 12:23 6
14. Miroslav B 9 1 1 7 11:26 4

III. A třída
St. Petřín-Jevišovice 2:4 (1:2), Kalabis, Pilát – Novotný, Rada, Jurka, Bláha, Křepice-Micmanice 1:5 (0:1), Jurčík – Norek 2, Trochta 2, Medovarský, Mramotice-Pavlice 3:1 (2:0), Zámečník, Svoboda David, Turek – Bauer, Mikulovice-Štítary 4:0 (3:0), Cakl Rudolf 2, Nadaský, Kříž, Slup-Chvalovice 2:1 (0:0), Hřib 2 – Ulrych Milan, Přímětice-Šatov B nehráno (odloženo na 28. 10.), IE Znojmo B-Hostim 4:1 (1:0), Samek Milan, Vašíček, Doválel, Ostrý – Řeřucha.

Tabulka:
1. IE Znojmo B 9 7 0 2 40:7 21
2. Pavlice 9 5 2 2 21:11 17
3. Přímětice 8 5 1 2 21:15 16
4. Slup 9 5 1 3 16:20 16
5. Micmanice 9 5 0 4 19:13 15
6. Jevišovice B 9 4 3 2 18:17 15
7. Mikulovice 9 4 2 3 17:11 14
8. Chvalovice 9 4 1 4 20:13 13
9. Štítary 9 4 1 4 17:22 13
10. Mramotice 9 4 0 5 15:15 12
11. Křepice 9 4 0 5 13:31 12
12. St. Petřín 9 2 2 5 18:30 8
13. Šatov B 8 1 1 6 10:25 4
14. Hostim 9 0 2 7 9:24 2

III. B třída

Vlasatice-Vedrovice 2:1 (1:0), Hroudný, Weis – Červinka,Višňové B-Trstěnice 7:0 (5:0), Adámek Václav, Buchta, Indra Jakub, Vondrák 2, Suchánek 2, Hor. Kounice B-Olbramovice B 1:2 (1:1), Dvořák – Kellner, Loskot, Jezeřany-Loděnice 6:0 (3:0), Machala 3, Bíla, Šles Radek, Haas Tomáš, Hrušovany B-Suchohrdly u Mir. 1:3 (0:1), Dohnal – Lukas Marek, Slepánek, Konrád Lubomír, Břežany-Litobratřice 0:1 (0:0), Kubíček, Polánka-Rakšice 2:1 (1:0), Hladík, Válka – Sobotka Milan.

Tabulka:
1. Suchohrdly u Mir. 9 8 0 1 34:9 24
2. Jezeřany 9 7 0 2 28:12 21
3. Polánka 9 7 0 2 24:8 21
4. Rakšice 9 6 1 2 24:11 19
5. Břežany 9 5 2 2 17:11 17
6. Vlasatice 9 5 1 3 21:9 16
7. Litobratřice 9 4 3 2 21:10 15
8. Olbramovice B 9 4 2 3 18:15 14
9. Višňové B 9 3 1 5 20:25 10
10. Hrušovany B 9 2 1 6 16:24 7
11. Vedrovice 9 2 1 6 5:16 7
12. Loděnice 9 1 3 5 8:27 6
13. Hor. Kounice B 9 1 0 8 8:27 3
14. Trstěnice 9 0 1 8 4:44 1

IV. A třída
Grešl. Mýto-Hl. Mašůvky 0:1 (0:1), Sarátek Jar., Těšetice-Únanov B 0:1 (0:1), Koc PK, Chvalovice B-Blížkovice B 1:2 (0:1), Bartes – Dancinger, Pospíchal, ČK Filip Radek (Chv.), Mikulovice B-Štítary B 1:1 (0:0), Nadaský – Bauer Zdeněk, Olbramkostel-Suchohrdly 2:1 (1:1), Varga 2 – Holiš, Přímětice-Vranov 2:3 (1:1), Matoušek Lukáš, Heger Jakub – Železný Petr, Železný Radek, Mačák Tomáš, Slatina-Konice 2:2 (0:0), Kováč, Janušauskas – Hillawoth, Zika.

Tabulka:

1. Štítary B 9 7 1 1 35:12 22
2. Konice 9 6 2 1 28:10 20
3. Přímětice B 9 5 1 3 29:13 16
4. Únanov B 9 4 2 3 31:14 14
5. Blížkovice B 9 4 2 3 17:16 14
6. Těšetice 9 4 1 4 26:20 13
7. Chvalovice B 9 4 1 4 20:17 13
8. Mikulovice B 9 3 3 3 13:18 12
9. Hl. Mašůvky 9 4 0 5 14:25 12
10. Olbramkostel 9 3 2 4 10:15 11
11. Vranov 9 3 1 5 14:21 10
12. Suchohrdly 9 3 1 5 12:20 10
13. Slatina 9 2 3 4 14:40 9
14. Grešl. Mýto 9 1 0 8 6:28 3

IV. B třída
Petrovice-Damnice 0:3 (0:1), Obořil Jan, Obořil Tomáš, Uherka Tomáš, Miroslav C-Jamolice 2:2 (0:1), Šimša, Mitráš – Loubek 2, Troskotovice-Jiřice 1:4 (0:2), nehlášeno – Kellner 2, Dřízhal, Hořčica, Suchohrdly u Mir. B-Rybníky 1:0 (0:0), Slepánek, Branišovice-Tavíkovice 1:1 (0:0), Šťastný Josef – Havier Jakub, Prosiměřice-Dobřínsko 9:0 (4:0), Matějíček 3, Nožka 2, Novotný 2, Šára, Šlapák, Hostěradice B-Skalice 8:2 (4:0), Chvátal Radim, Nejedlý, Březina 2, Vyžrálek 2, Procházka Tomáš, Ill – Venhuda, Matějka.

Tabulka:
1. Tavíkovice 9 5 3 1 18:10 18
2. Hostěradice B 9 5 2 2 31:19 17
3. Damnice 9 5 2 2 18:12 17
4. Branišovice 9 5 1 3 21:16 16
5. Prosiměřice 9 4 2 3 29:21 14
6. Troskotovice 9 4 2 3 21:25 14
7. Jamolice 9 3 4 2 17:13 13
8. Petrovice 9 4 1 4 17:18 13
9. Miroslav C 9 3 3 3 25:21 12
10. Rybníky 9 4 0 5 18:20 12
11. Jiřice 9 3 1 5 16:17 10
12. Suchohrdly u Mir. B 9 2 3 4 15:19 9
13. Skalice 9 2 1 6 16:35 7
14. Dobřínsko 9 1 1 7 12:28 4

IV. C třída
Lechovice-Dyjákovice 2:4 (1:2), Vorlický, Procházka René – nehlášeno, Čejkovice-Dyje 3:0 (2:0), Bednář, Mlčoch 2, Havraníky-Slup B 3:1 (0:0), Smutný 2, Ministr – Řezníček, Jaroslavice B-Vel. Karlov 1:0 (0:0), Urban, Břežany B-Hevlín 0:4 (0:0), Pechal Václav 2, Pavlík, Hrobár, Mackovice-Hrabětice 1:6 (0:5), Zelenák – Kalina, Klimentík, Kozelský, Pavlík Petr 3, Božice B-Krhovice 2:2 (0:1), Himal, Škrabal – Slavický, Vaculík.

Tabulka:

1. Dyjákovice 9 8 0 1 27:9 24
2. Lechovice 9 7 0 2 26:12 21
3. Hevlín 9 6 0 3 25:15 18
4. Čejkovice 9 6 0 3 20:17 18
5. Havraníky 9 5 2 2 27:14 17
6. Jaroslavice B 9 5 2 2 26:18 17
7. Hrabětice 9 5 1 3 29:21 16
8. Krhovice 9 4 3 2 27:14 15
9. Božice B 9 3 2 4 16:19 11
10. Dyje 9 2 1 6 24:31 7
11. Břežany B 9 2 1 6 8:22 7
12. Slup B 9 2 0 7 11:24 6
13. Vel. Karlov 9 2 0 7 11:25 6
14. Makovice 9 0 0 9 7:43 0

Dorost
OP A: Blížkovice-Jaroslavice 5:1 (3:1), Prokeš 3, Říha, Eberl – nehlášeno, Dyjákovice-Šatov 4:0 (0:0), Šenkeřík, Chylík 2, Kuřák Martin, ČK Chylík (Dyj.), Micmanice-Štítary 9:0 (4:0), Jílek 3, Švec 2, Kubík, Příhoda, Samek, Matějů, Hrádek-IE Znojmo 1:4 (0:3), Lešák – Šperl, Drmota, Zimek 2. Změna výsledku 6. kola: Pavlice-Štítary 3:0 kont. (neoprávněný start).

Tabulka:

1. IE Znojmo 7 6 0 1 28:7 18
2. Micmanice 7 4 2 1 22:6 14
3. Blížkovice 7 4 1 2 13:9 13
4. Jaroslavice 6 3 1 2 23:19 10
5. Hrádek 6 3 1 2 8:9 10
6. Dyjákovice 8 3 0 5 18:17 9
7. Šatov 7 3 0 4 10:19 9
8. Pavlice 7 2 1 4 15:17 7
9. Štítary 7 0 0 7 7:35 0

OP B: Vedrovice-Jamolice 0:0, Jezeřany-Jiřice 4:1 (1:1), Hofbauer, Otoupal, Soukup, Ostrovský – Chaloupka Tomáš, Olbramovice-Šanov 1:0 (0:0), Kugler Jiří, Práče-Trstěnice 13:0 (5:0), Kosec Roman 7, Seethaler 3, Štancl, Krejčiřík, Závodník, Božice-Višňové 6:0 (1:0), Rauš 2, Šotkovský 2, Šenkeřík Jiří, Vávra Marian.

Tabulka:
1. Božice 7 7 0 0 35:8 21
2. Jezeřany 8 5 2 1 29:14 17
3. Jiřice 7 5 1 1 37:7 16
4. Olbramovice 8 5 1 2 17:7 16
5. Hostěradice 7 3 2 2 19:21 11
6. Práče 7 3 0 4 26:13 9
7. Višňové 7 3 0 4 13:18 9
8. Jamolice 7 2 1 4 13:22 7
9. Šanov 7 2 0 5 17:21 6
10. Vedrovice 8 0 2 6 7:25 2
11. Trstěnice 7 0 1 6 8:65 1

Žáci
OP: Dobšice-IE Znojmo 7:0 (5:0), Bulín Patrik 2, Nesnídal 4, Jonáš, Božice-Hostěradice 8:0 (4:0), Čížek 2, Svoboda 2, Urban 2, Horáček, Vařeka, Blížkovice-Šatov 6:0 (3:0), Čermák 2, Coufal 2, Janík, Eberl, Jevišovice-Šanov 2:3 (0:1), Němec, Bohatá – Vintr František, Hél, Přímětice-Prosiměřice nehráno, Mor. Krumlov B-Hatě 6:0 (2:0), Hladký 2, Příhoda, Tuza, Kacký, Čeberka.

Tabulka:

1. Dobšice 8 7 0 1 44:12 21
2. Prosiměřice 7 7 0 0 29:7 21
3. Mor. Krumlov B 8 6 0 2 45:6 18
4. Přímětice 7 6 0 1 28:7 18
5. Šanov 8 4 2 2 23:15 14
6. Blížkovice 8 4 1 3 34:13 13
7. Božice 8 3 2 3 20:19 11
8. Šatov 8 3 0 5 20:32 9
9. Hostěradice 8 2 0 6 10:43 6
10. Jevišovice 8 1 1 6 8:39 4
11. Hatě 8 0 1 7 5:37 1
12. IE Znojmo 8 0 1 7 6:42 1

OS A: Dobšice B-Micmanice 2:1 (0:1), Jonáš, Dufek Tomáš – Zezulka, Mramotice-Pavlice 7:3 (5:2), Hlávka 2, Večeřa Jakub 2, Kala, Vocilka, Chvátal – Částek, Holík, Boráň, Mikulovice-Jaroslavice 6:1 (2:1), Vrbka 2, Balík, Holčapek, Reinke, Fiedler – Kostelanský, Slup-Hevlín 7:3 (6:0), Pěček 5, Prček Fr. 2 – Mahdal, Únanov-Štítary 1:2 (0:2), Vlk – Salát, Kolomb Michal.

Tabulka:
1. Mikulovice 6 5 0 1 27:4 15
2. Mramotice 6 4 1 1 25:13 13
3. Únanov 6 3 1 2 8:10 10
4. Štítary 6 3 1 2 11:15 10
5. Hevlín 6 3 0 3 23:19 9
6. Dobšice 6 3 0 3 9:17 9
7. Slup 6 2 1 3 19:20 7
8. Jaroslavice 6 2 1 3 19:21 7
9. Pavlice 6 2 0 4 19:19 6
10. Micmanice 6 0 1 5 5:27 1

OS B: Hor. Kounice-Vedrovice 9:0 (3:0), Lubas 2, Dočekal 2, Ondráček 2, Sklenář, Sklenský, Juříček, Višňové-Jamolice 4:0 (0:0), Stehno Pavel 2, Šuba Pavel, Havlík Jakub, Olbramovice-Trstěnice 2:3 (0:1), Buriánek, Paračka – Erkol 3, Rakšice-Rybníky 18:0 (13:0), Chvátal 3, Krotký 3, Dvořák 2, Štolpa Martin 2, Štolpa Jakub 2, Reinisch, Horáček, Jonáš Pavel, Bubeník, Janíček, Šedrla Matěj, Skalice-Loděnice 0:11 (0:7), Urbánek 4, Menšík 4, Kovacz 2, Vrzal.

Tabulka:
1. Višňové 6 5 0 1 45:7 15
2. Trstěnice 6 5 0 1 42:5 15
3. Loděnice 6 4 2 0 30:2 14
4. Rakšice 6 4 1 1 32:7 13
5. Hor. Kounice 6 2 1 3 21:11 7
6. Olbramovice 5 2 1 2 17:9 7
7. Jamolice 6 2 1 3 11:19 7
8. Vedrovice 6 1 0 5 10:33 3
9. Skalice 5 1 0 4 11:39 3
10. Rybníky 6 0 0 6 1:88 0

Přípravky
OP ve Štířatech: Štítary-Tasovice 4:0 (1:0), Šimka 2, Turek, Bila, Přímětice-Miroslav 0:1 (0:0), Škuta, Přímětice-Tasovice 4:0 (2:0), Škarka 2, Štáb, Balík, Štítary-Miroslav 2:7 (2:5), Šimka, vlastní – Škuta 3, Krula, Patočka, Fukal, Priml.
OP v Mor. Krumlově: Mor. Krumlov-Šatov 8:0 (4:0), Čaněk 2, Smékal 2, Kocanda 2, Pospíšil Vojtěch, Schnefenberg, Višňové-Hatě 3:0 (2:1), Jelínek 2, Šuba – Palaščák, Lechocký, Višňové-Šatov 0:0, Mor. Krumlov-Hatě 8:1 (4:1), Šedrla Petr 4, Smékal 2, Pospíšil Vojtěch, Čaněk - Palaščák.

Tabulka:
1. Mor. Krumlov 12 11 1 0 43:5 34
2. Miroslav 12 10 1 1 57:7 31
3. 1. SC Znojmo 10 8 2 0 62:7 26
4. Štítary 12 8 0 4 45:21 24
5. Přímětice 12 6 0 6 36:15 18
6. Višňové 12 3 2 7 13:37 11
7. Dobšice 10 3 0 7 16:40 9
8. Hatě 12 3 0 9 20:54 9
9. Tasovice 12 2 1 9 14:55 7
10. Šatov 12 0 1 11 5:66 1

OS A v Jevišovicích:
Jevišovice-1. SC Znojmo B 1:5 (0:0), Liška – Pacula Patrik 3, Ryšavý, Moravec, Pavlice-Práče 3:2 (1:1), Bohdálek Kamil, Bohdálek Patrik, Holík Jan – Marek David 2, Pavlice-1. SC Znojmo B 3:1 (1:1), Holík Jan, Pigl Tomáš 2 - Moravec, Jevišovice-Práče 0:2 (0:0), Marek David, Melichar Martin.
OS A ve Vranově: Vranov-IE Znojmo B 2:0, nehlášeno, Blížkovice-IE Znojmo A 3:6, nehlášeno – Blažíček 2, Stašková, Pěnkava, Cihlář, Rehberger, Blížkovice-IE Znojmo B 1:1, nehlášeno – Válek David, Vranov-IE Znojmo A 0:5, Stašková 2, Pěnkava, Pigal, Blažíček.

Tabulka:
1. Pavlice 10 9 1 0 55:8 28
2. IE Znojmo A 10 8 1 1 35:7 25
3. Práče 10 5 2 3 23:14 17
4. Blížkovice 9 3 2 4 12:18 11
5. 1. SC Znojmo B 10 3 0 7 12:26 9
6. IE Znojmo B 10 2 2 6 7:34 8
7. Vranov 9 2 1 6 5:20 7
8. Jevišovice 8 1 1 6 9:21 4

OS B v Jaroslavicích: Jaroslavice-Božice 5:1 (3:0), Béreš 2, Juhaňák 2, Vala Michal – Toth, Hrádek-Oleksovice 5:3 (2:2), Štrunc 2, Hoc Stan. 2, Zábojník – Mantlík 2, Buchta, Hrádek-Božice 13:2 (6:2), Drozd 5, Charciarek 4, Zábojník 2, Štrunc, Hoc Stan. – Toth 2, Jaroslavice-Oleksovice 1:1 (1:0), Béreš – Ruda Martin.
OS B v Hrušovanech: Hrušovany-Hevlín 5:0 (2:0), Daniel Lukáš, Lössel, Koch, Bohatý, Šanov-Dyjákovice 4:0 (0:0), Zifčák 3, Zogo, Šanov-Hevlín 3:0 (1:0), Ležák, Zogo, Pavlík, Hrušovany-Dyjákovice 2:0 (1:0), Koch, Bohatý.

Tabulka:
1. Hrádek 10 8 1 1 49:15 25
2. Oleksovice 10 8 0 2 43:11 24
3. Šanov 10 6 2 2 22:10 20
4. Hrušovany 10 6 1 3 26:10 19
5. Jaroslavice 10 3 3 4 22:16 12
6. Hevlín 10 3 0 7 10:30 9
7. Božice 10 2 0 8 13:46 6
8. Dyjákovice 10 0 0 3:50 0

OS C v Olbramovicích:
Olbramovice-Miroslav B 0:3 (0:1), Zelenka, Ryšavý, vlastní, Jezeřany-Trstěnice 0:5 (0:2), Tesař 2, Žitka 2, Dvořáček, Jezeřany-Miroslav B 0:3 (0:1), Morong 2, Kratochvíl, Olbramovice-Trstěnice 1:1 (1:1), Sláma – Šarf.
OS C v Prosiměřicích: Prosiměřice-Mor. Krumlov B 2:1 (1:1), Kuřitka, Ošťádal – Šimeček, Hostěradice-Bohutice 4:1 (2:0), Fiala 3, Vacek – Bloudíček, Hostěradice-Mor. Krumlov B 1:2 (1:0), Fiala – Vejvalka, Březina, Prosiměřice-Bohutice 5:1 (3:0), Kuřitka 2, Ošťádal, Tkadlec, Kohoutek – Štukl.

Tabulka:

1. Hostěradice 10 8 0 2 31:8 24
2. Prosiměřice 10 8 0 2 28:12 24
3. Trstěnice 10 6 1 3 29:9 19
4. Bohutice 10 5 0 5 24:19 15
5. Miroslav B 10 5 0 5 23:18 15
6. Olbramovice 10 4 1 5 22:21 13
7. Mor. Krumlov B 10 3 0 7 17:26 9
8. Jezeřany 10 0 0 10 2:63 0