Krumlov získal první letošní body

MORAVSKÝ KRUMLOV - Moravský Krumlov uhrál s Kyjovem remízu 1:1 i přesto, že hrál v devíti po dvou červených kartách.

20.8.2007

Nová tvář v dresu Moravského Krumlova, brankář Petr Hradec, na snímku likviduje samostaný únik kyjovského rychlíka Romana Ondráše.Foto: DENÍK/Martin Andrle

Utkání mezi Moravským Krumlovem a Kyjovem slibovalo velkolepou podívanou. Kyjov jako aspirant na postup do divize chtěl na horké krumlovské půdě uspět. Povedlo se mu to jen napůl. Ani proti devíti nedokázal utkání otočit a s Moravským Krumlovem remizoval 1:1.

Od první minuty byl z krumlovských fotbalistů cítit respekt ze soupeře. Ale do utkání vstoupili více než dobře. Už ve dvacáté minutě rozjásal téměř zaplněnou domácí tribunu krumlovský střelec Lukáš Zelníček.

Nečekané vedení

To na půlce fauloval domácího hráče Bužek. Kapitán domácích Hlučil z levé strany přetáhl centr na pravou, kde chytře čekal právě střelec branky, který umístěnou hlavičkou rozvlnil síť kyjovské svatyně.

Kyjov hrozil hlavně rychlými kombinacemi po levé straně. U většiny akcí byli Přibyl s rychlonohým Ondrášem, ale s jejich centry do vápna si dokázala domácí obrana vždy poradit.

„První poločas byl velice vyrovnaný a myslím si, že jsme po zásluze vedli. Hosté měli také šance, ale ty Hradec zlikvidoval. Byl k vidění zajímavý a vyrovnaný fotbal,“ myslel si kouč Moravského Krumlova Karel Pelikán.

Druhý poločas byl zcela odlišný od toho prvního. Domácí se hodně zatáhli a hosté ukazovali, proč jsou vlastně pasováni na favorita krajského přeboru. V pětapadesáté minutě napřáhl Veselý a orazítkoval břevno krumlovské brány.

O dvě minuty později už přišlo vyrovnání. Domácí záložník Caha na půlce fauloval. Místo toho, aby se Krumlovští soustředili na hru, zaměřili se na hádku s hlavní rozhodčí. Veselý rychle rozehrál akci z místa prohřešku, našel Dobeše, který šel sám na bránu. Technickou střelou k levé tyči srovnal stav utkání.

„Hráče jsem na rychlé rozehrání standardních situací upozorňoval a ono to přišlo. To se nedá nic dělat,“ litoval obdržené branky Pelikán.

Poté začal Kyjov stupňovat svůj tlak, ale díky tvrdosti domácích hráčů se do vyložených šancí nedostával.

Běžela třiasedmdesátá minuta, kdy vystřídavší Závitka hrubým faulem zezadu srazil Ondráše na zem a musel předčasně do sprch.

O osm minut později se Kyjovu naskytla neskutečná šance na vyrovnání. Hradec v nepřerušené hře zákeřně šlápl na kyjovského hráče, za což viděl červenou kartu a rozhodčí nařídila pokutový kop. K němu se postavil kapitán Holeček, ale minul.

I přes to, že Kyjov veze z Krumlova jen bod, je jeho trenér s výkonem spokojený.

„Myslím si, že jsme měli vyhrát. Bohužel jsme nedali penaltu. Byl

Jak šly minuty

1. Rozhodčí zahájila utkání.

3. Z pravé strany vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana Procházka. Brankář hostí byl však připraven.

11. Domácí ztratili na půlce balón, kterého se zmocnil hostující záložník Bužek. Ten zatáhl míč po pravé straně a nebezpečně odcentroval do šestnáctky Moravského Krumlova. Jeho centr s přehledem zkrotil ve své náručí brankář Hradec.

16. Domácí nezakončili jednu ze standardních situací a hostující útočník Ondráš se dostal do brejku. Efektivně obešel domácího stopera a řítil se sám na branku. Zkoušel překonat Hradce střelou mezi nohy, ale ten jeho záměr vystihl a míč srazil mimo branku.

2O. Zelníček – 1:0. Hostující záložník Bužek na půlce fauloval jednoho z domácích hráčů. Kapitán domácích Hlučil z levé strany rozehrál trestný kop. Ten našel svého adresáta a Zelníček hlavou překonal hostujícího brankáře a poslal Moravský Krumlov do vedení.

25. Ondráš z pravé strany centruje do krumlovského vápna, ale Dobeš, který byl sám na penaltě, hlavou mířil vysoko nad.

55. Z pětadvaceti metrů po individuální akci střílel kyjovský záložník Veselý, ale jeho střele stálo v cestě břevno domácí branky.

57. Dobeš – 1:1 Domácí Caha fauloval na polovině hřiště. Hosté rychle rozehráli na Dobeše a ten se tváří v tvář Hradcovi nemýlil a dal první branku Kyjova.

73. Po zákeřném faulu zezadu na kyjovského forvarda Ondráše viděl Závitka červenou kartu.

81. V nepřerušené hře úmyslně šlápl na jednoho z kyjovských hráčů domácí brankář Hradec a kvůli tomuto zákroku následoval Závišku. Rozhodčí ukázala na značku pokutového kopu. K míči se postavil hostují kapitán Holeček, ale jeho pokus šel vedle.

i jsme fotbalovější, ale bohužel. Konečně do Krumlova dojel rozhodčí, který pískal likvidační zákroky domácích,“ pochválil výkon sudí Adámkové trenér Kyjova Vratislav Chaloupka.

Ten zároveň svým svěřencům nechce nic vyčítat. „Podali jsme zde dobrý výkon, kterým pouze chyběly góly,“ uzavřel zklamaný kouč.

Zato krumlovský lodivod si prvních podzimních bodů velice cení.

„Bodu si cením velmi. Podřídili jsme tomu vše. Kluci bojovali jako lvi, dali do toho srdce a já jim můžu jen poděkovat,“ pronesl spokojený trenér.

20.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač elektroniky. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 38000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Okay je nejúspěšnější společností na trhu s elektrospotřebiči a stylovým nábytkem. Může se pochlubit pozicí stabilní české firmy s téměř čtvrt století dlouhou historií. Svých úspěchů by nedosáhla bez týmu šikovných pracovníků na svých prodejnách, mezi které se nyní můžete zařadit i vy. , , Náplň práce: , * aktivní prodej zboží a služeb , * odborné poradenství a péče o naše zákazníky , * zodpovědnost za svěřený úsek prodejny , * provádění průběžných inventur , , Požadujeme: , * příjemné vystupování a komunikativnost , * energii a tah na branku , * chuť pracovat a učit se novým věcem , * zodpovědnost a spolehlivost , * trestní bezúhonnost , , Nabízíme: , * motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat , * zaškolení a propracovaný systém dalších školení , * možnost osobního a profesního růstu , * zázemí stabilní společnosti , * možnost nástupu IHNED , , V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na sp04.hr@okaycz.eu. Pracoviště: Okay s.r.o. - znojmo, Dukelských bojovníků, č.p. 3638, 671 81 Znojmo 5. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 20 000 Kč Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví Plánovači ve výrobě. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Sestavování výrobních plánů podle požadavků zákazníka s ohledem na dostupnost materiálu a kapacity, Plánování/zadávání nových projektů do výroby, Sestavování a denní aktualizace výrobních plánů, Kontrolu plnění plánu a sledování stavu projektů na denní bázi, Zadávání/aktualizaci dat v informačním systému společnosti, Komunikace s oddělením nákupu, výroby a zákaznického servisu, Pravidelná účast na denních poradách ohledně stavu výroby, Počítačová gramotnost (především MS Excel), Logické myšlení, Aktivní znalost angličtiny, Proaktivní a pozitivní přístup, Silná orientace na výsledky a schopnost řešit problémy, Výhodou je praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici, zaměstnanecké výhody:, Denní využití angličtiny , 24 dnů dovolené, Flexibilní pracovní dobu , závodní stravování, školení a firemní akce , Zvýhodněný program volání s O2, Narozeninový dárek. Pracoviště: Tamura-europe limited, organizační složka-provozovna, Hakenova, č.p. 22, 669 02 Znojmo 2. Informace: Jolana Doletinová, +420 515 284 746. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Řidičský průkaz C+E+profesní průkaz výhodou. Případně pomůžeme se získáním těchto dokladů. Bližší informace p. Olah, profesní životopis zaslat na e-mail.. Pracoviště: Dajate s.r.o., 671 53 Jevišovice. Informace: Josef Olah, +420 720 537 441. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč Svářeči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme svářčské oprávnění, praxe výhodou, firma zaučí, vyučen zámečník nebo opravář zemědělských strojů. Bližší informace p. Hauptmann.. Pracoviště: Eduard hauptmann-provoz zámečnictví, Oblekovická, č.p. 326, 671 81 Znojmo 5. Informace: Eduard Hauptmann, +420 602 446 299.

Ordoš je zpátky. Do Vlašimi si jeho Znojmo jede pro tři body

Odstartovala hokejová soutěž EBEL. Znojemští Orli přivezli z Rakouska bod

-

Orli zahájili sezonu bodem z Villachu. Mohli mít ale tři

Villach – S prvním bodem do tabulky přicestovali v pátek Orli Znojmo z Villachu, kde prohráli 3:4 po prodloužení. S rakouským celkem, který také nosí orla ve znaku, zahajovali nový ročník EBEL. Villach se vloni stejně jako Znojmo neprobojoval do play-off. Očekával se tak vyrovnaný duel, čemuž nakonec odpovídalo i vyrovnané skóre po celý zápas. Výhru nakonec brali domácí díky gólu v první minutě prodloužení.