Okresní přebor

12. kolo: Práče-Bohutice 2:1 (0:1), Tkadlec Mir., Bernát – Holík Pavel, Hor. Kounice-Olbramovice 4:2 (2:1), Sklenský 2, Vondruška 2 – Kelner, Šťastný, Rakšice-Pavlice 4:2 (4:1), Šedivý 2, Halva, vlastní – Holík PK, Částek, Hrádek-Oleksovice 3:5 (1:3), Zvara, Choleva, Pacík – Krebs 2, Dočekal Michal, Hajzner Jiří, Varhaník Milan, Jaroslavice-Suchohrdly u Mir. 3:2 (1:1), Kukleta, Schoř, Rybanský Roman – Lukas Michal 2, Tasovice B-Hatě 3:2 (1:1), Čop, Fortelný, vlastní – Mašek, Martiňák, Miroslav B-Šanov 2:2 (0:2).

1. Jaroslavice 12 11 1 0 43:14 34
2. Hrádek 12 7 1 4 21:17 22
3. Práče 12 6 2 4 21:16 20
4. Oleksovice 12 5 3 4 30:22 18
5. Hatě 12 5 3 4 20:18 18
6. Tasovice B 12 5 3 4 16:17 18
7. Pavlice 12 5 2 5 20:20 17
8. Šanov 12 5 2 5 17:21 17
9. Suchohrdly u Mir. 12 5 1 6 20:15 16
10. Hor. Kounice 12 4 2 6 20:22 14
11. Miroslav B 12 3 5 4 20:24 14
12. Olbramovice 12 3 3 6 16:23 12
13. Bohutice 12 2 2 8 18:33 8
14. Rakšice 12 2 2 8 17:37 8

III. třída A

12. kolo: Konice-Štítary 2:2 (0:2), Linhart, Vecheta Tomáš – Krutek, Suchánek, IE Znojmo B-Mikulovice 2:1 (1:1), Kalina, Vyorálek – vlastní, Blížkovice-Micmanice 8:0 (4:0), Ludvík 2, Holík Michal 2, Holík Jan, Palát, Svoboda, Fiala, Jevišovice B-Chvalovice 3:1 (1:0), Makovička 2, Pospíchal – Matuščin, Přímětice-Křepice 3:4 (2:0), Binder, Matoušek Lukáš PK, Mrkvička – Ryšavý, Kapitán, Jurčík Martin 2, St. Petřín-Dobšice B 1:2 (0:1), Přibyl – Fiala, Pykal.

1. Blížkovice 12 8 2 2 34:13 26
2. Jevišovice B 12 8 2 2 26:14 26
3. IE Znojmo B 12 7 2 3 43:17 23
4. Mikulovice 12 7 1 4 18:13 22
5. Dobšice B 12 6 4 2 40:17 22
6. Štítary 12 6 3 3 25:16 21
7. St. Petřín 12 6 1 5 26:20 19
8. Křepice 12 5 4 3 23:19 19
9. Přímětice 12 4 1 7 21:28 13
10. Mramotice 11 4 1 6 18:26 13
11. Únanov B 11 4 0 7 12:33 12
12. Chvalovice 12 3 1 8 28:36 10
13. Micmanice 12 1 2 9 9:42 5

III. třída B

12. kolo: Šanov B-Višňové B 2:0 (2:0), Klimentík, Hazucha, Hor. Kounice B-Břežany 0:0, Dyjákovice-Loděnice 3:1 (2:0), Urban Kamil, Hříbek Tomáš, Šenkeřík Radek - Vedral, Slup-Mor. Krumlov B 2:1 (2:1), Holčapek, Moudrý – Plachý, Jezeřany-Hrušovany B 4:2 (2:1), Šles Radek 2, Bíla Michal 2 – Kůra Tomáš, Machač Lukáš, Olbramovice B-Božice 2:0 (1:0), Orgoník Kamil 2, Vedrovice-Troskotovice 3:0 (1:0), Novotný Daniel, Palutka Jan, Světlík Jan.

1.Jezeřany 12 7 4 1 37:11 25
2. Slup 12 7 3 2 11:9 24
3. Mor. Krumlov B 12 7 2 3 35:14 23
4. Božice 12 6 1 5 18:19 22
5. Dyjákovice 12 7 1 4 22:26 22

6. Vedrovice 12 5 4 3 19:11 19
7. Hrušovany B 12 5 3 4 25:20 18
8. Olbramovice B 12 5 3 4 17:13 18
9. Šanov B 12 5 2 5 12:15 17
10. Hor. Kounice B 12 3 5 4 12:13 14
11. Břežany 12 3 4 5 12:12 13
12. Višňové B 12 2 4 6 13:28 10
13. Loděnice 12 2 0 10 11:27 6
14. Troskotovice 12 2 0 10 6:32 6

IV. třída A

12. kolo: Grešl. Mýto-Vranov 3:1 (1:1), Gura, Horváth Dalibor 2 - Bila, Bantice-Hl. Mašůvky 4:0 (1:0), Beleš Martin 2, Krejčí, Liška, Chvalovice B-Pavlice B 3:0 (1:0), Mach 2, Kochan, Olbramkostel-Hostim 2:2 (2:0), Paul, Hlávka – Nevrkla, Hrdlička, Slatina-Blížkovice B 5:0 (3:0), Hodinka 3, Bílek, Vejvoda, Štítary B-Těšetice 4:2 (0:1).

1. Chvalovice B 11 9 2 0 30:2 29
2. Pavlice B 11 9 0 2 38:21 27
3. Bantice 11 8 2 1 35:9 26
4. Blížkovice B 11 8 0 3 38:21 24
5. Suchohrdly 11 7 1 3 44:15 22
6. Slatina 11 7 1 3 42:13 22
7. Štítary B 11 6 0 5 28:32 18
8. Vranov 11 4 1 6 25:35 13
9. Hostim 11 2 2 7 16:33 8
10. Těšetice 11 2 1 8 17:39 7
11. Hl. Mašůvky 11 1 2 8 14:29 5
12. Grešl. Mýto 11 1 1 9 10:45 4

13. Olbramkostel 12 1 1 10 10:53 4



IV. třída B

12. kolo: Tavíkovice-Petrovice 0:1 (0:1), Šviřák Martin, Hor. Kounice C-Damnice 0:5 (0:3), Uhlíř 2, Mašek, Mánek, Obořil Jan, Trstěnice-Vlasatice 5:1 (4:0), Skalice-Polánka 3:1 (1:0), Kölbl Michal 2, Vyorálek Martin – Válka David, Jamolice-Jiřice 2:0 (2:0), Loubek Igor 2, Rybníky-Dobřínsko 3:2 (0:1), Vorbis, Nováček, Moučka – Fiala, Ostrovský Václav, Vedrovice B-Braníšovice 0:0.

1. Trstěnice 12 10 1 1 55:14 31
2. Petrovice 12 9 0 3 30:17 27
3. Polánka 12 8 2 2 37:17 26
4. Jamolice 12 8 1 3 25:8 25
5. Damnice 12 7 2 3 30:16 23
6. Hor. Kounice C 12 7 0 5 25:22 21
7. Dodbřínsko 12 6 1 5 26:34 19
8. Tavíkovice 12 4 4 4 27:22 16
9. Vlasatice 12 3 2 7 19:26 11
10. Braníšovice 12 3 1 8 13:27 10
11. Rybníky 12 2 3 7 19:34 9
12. Vedrovice B 12 2 3 7 11:33 9
13. Skalice 12 2 2 8 13:35 8
14. Jiřice 12 1 2 9 8:33 5