Okresní přebor

Hatě-Práče 1:2 (1:1), Štipčák – Gregor, Tkadlec Martin, Šanov-Suchohrdly u Mir. 2:1 (1:1), Lössl, Šindelář – Černý, Miroslav B-Oleksovice 2:1 (1:1), Sulik Vojtěch, Janků – Hajzner Rakek, Tasovice-Pavlice 0:3 (0:2), Svoboda Pavel 2,Lojín, Jaroslavice-Olbramovice 3:2 (2:1), Rybanský Roman, Opatřil, Kadlec – Orgoník, Kvasnička, Hrádek-Bohutice 2:2 (1:1), Choleva, Koniarik – Procházka, Vechek Martin, Rakšice-Hor. Kounice 0:3 (0:2), Stix, Dvořák, Sklenský PK.

1. Jaroslavice
2. Hrádek
3. Práče
4. Šanov
5. Pavlice
6. Miroslav
7. Suchohrdly
8. Oleksovice
9. Hatě
10. Tasovice
11. Hor. Kounice
12. Olbramovice
13. Bohutice
14. Rakšice

III. A třída

Křepice-Konice 5:1 (2:1), Kapitán 3, Heger, Němeček - Vecheta, Dobšice B-Chvalovice 1:0 (0:0), Beno Petr, St. Petřín-Únanov B 3:0 (1:0), Kalabis, Pilát, Prukner, Jevišovice B-Mikulovice 2:3 (0:2), Šeiner, Herálecký – Helinger, Fiala, vlastní, Mramotice-Štítary 0:0.Utkání Přímětice-Micmanice a Blížkovice-IE Znojmo B – odloženo.

1. Dobšice B
2. Mikulokvice
3. Jevišovice
4. Blížkovice
5. St. Petřín
6. Štítary
7. IE Znojmo B
8. Křepice
9. Mramotice
10. Přímětice
11. Únanov B
12. Chvalovice
13. Micmanice
14. Konice

III. B třída

Božice-Šanov B 0:2 (0:0), Pomajbík Ant., Borovský, Troskotovice-Hrušovany B 1:3 (1:2), Maryák Jakub – Pichanič, Pechal, Chýla, Vedrovice-Mor. Krumlov B 1:5 (0:3), Palutka – Březina, Staněk, Nahodil,Bogner, Doubek Radek, Olbramovice B-Loděnice 0:1 (0:1), Jedlička, Jezeřany-Břežany 6:0 (3:0), Šles Milan 2, Šles Radek, Pešek, Bila 2, Slup-Višňové B 2:1 (1:1), Moudrý, Tomaštík – Šuba, Dyjákovice-Hor. Kounice B 1:2 (1:0), Hříbek Tomáš – Luščan, vlastní.

1. Mor. Krumlov B
2. Jezeřany
3. Slup
4. Dyjákovice
5. Hrušovany
6. Olbramovice B
7. Vedrovice
8. Šanov B
9. Božice
10. Hor. Kounice B
11. Břežany
12. Višňové B
13. Loděnice
14. Troskotovice

IV. A třída

Blížkovice B-Grešl. Mýto 3:1 (1:1), Janyška, Kavan, Holub – Nýč, Těšetice-Hostim 1:9 (1:5), nehlášeno – Hrdlička 3, Petříček 2, Nevrkla, Bitala, Kosík, Moškvan, Slatina-Pavlice B 3:3 (1:1), Fouček, Koukal Petr, Vítek – Krejčí 2, Částek, Olbramkostel-Hl. Mašůvky 0:0, Suchohrdly-Vranov 2:0 (0:0), Bajgl Stan., Bajgl Lukáš, Chvalovice B-Bantice 1:3 (1:1), Teplý – Němec 2, Šlapák.

1. Bantice
2. Pavlice B
3. Chvalovice B
4. Blížkovice B
5. Suchohrdly
6. Slatina
7. Štítary B
8. Hostim
9. Vranov
10. Těšetice
11. Hl. Mašůvky
12. Grešl. Mýto
13. Olbramkostel

IV. B třída

Dobřínsko-Tavíkovice 1:1 (0:1), Klusáček - Domeček, Branišovice-Jiřice 1:0 (0:0), Saleta Martin, Polánka-Vedrovice B 3:0 (1:0), Válka 2, Šviřák, Rybníky-Vlasatice 1:1 (0:0), Bartůněk – Lakatoš, Jamolice-Damnice 2:0 (1:0), Vondruška, Zukal, Skalice-Petrovice 3:4 (0:4), Vyžrálek, Laštůvka, Kölbl – Vespalec, Krška, Světlík, Bogner, Trstěnice-Hor. Kounice C 4:1 (1:0).

1. Trstěnice
2. Petrovice
3. Polánka
4. Jamolice
5. Damnice
6. Dobřínsko
7. Hor. Kounice C
8. Tavíkovice
9. Vlasatice
10. Branišovice
11. Rybníky
12. Vedrovice B
13. Skalice
14. Jiřice