Okresní přebor
Oleksovice-Práče 2:3 (2:1), Koňarik, Krebs – Tkadlec Mir. 3, Suchohrdly u Mir.-Pavlice 3:0 (3:0), Lukas Michal 2, Mazur, Hatě-Olbramovice 5:0 (3:0), Štipčák 2, Rolník Petr 2, Sácký, Šanov-Bohutice 2:2 (0:0), Šindelář, Skybík – vlastní, Novák, Miroslav B-Hor. Kounice 3:3 (2:1), Novotný, Demek, Dostál – Stix, Kuchařík Tomáš, Fiala, Tasovice B-Rakšice 2:0 (1:0), Čop 2, Jaroslavice-Hrádek 2:0 (1:0), Opatřil 2.


Tabulka:
1. Jaroslavice 18 15 2 1 56:23 47
2. Práče 18 11 2 5 36:25 35
3. Pavlice 18 9 3 6 33:25 30
4. Šanov 18 8 4 6 28:30 28
5. Suchohrdly u Mir. 18 8 2 8 29:19 26
6. Hor. Kounice 18 7 4 7 32.28 25
7. Hatě 18 7 4 7 29:25 25
8. Hrádek 18 7 4 7 25:28 25
9. Tasovice B 18 7 3 8 20:26 24
10. Miroslav B 18 5 7 6 29:36 22
11. Oleksovice 18 5 4 9 36:36 19
12. Olbramovice 18 4 5 9 22:36 17
13. Bohutice 18 4 4 10 29:44 16
14. Rakšice 18 3 4 11 24:47 13

III. A třída
Únanov B-Konice 1:0 (1:0), Vlk Michal, Chvalovice-Micmanice 3:0 (2:0), Láník, Kochan, Mach, Křepice-Mikulovice 0:2 (0:0), Princ, Šálek, Dobšice B-Štítary 1:2 (1:1), Krůza – Bauer Tomáš, Parůžek PK, ČK Včelka (Dob.) – Parůžek (Štít.), St. Petřín-IE Znojmo B 3:1 (1:1), Pilát Jan 2, Přibyl – Pojer Miloš, Přímětice-Blížkovice 0:2 (0:2), Holík Michal, Řeřucha Pavel, Jevišovice B-Mramotice 0:0.
Tabulka:
1. Mikulovice 18 12 2 4 29:16 38
2. Štítary 18 10 5 3 37:23 35
3. Blížkovice 17 10 4 3 41:18 34
4. Dobšice B 18 9 5 4 50:22 32
5. St. Petřín 18 9 3 6 36:26 30
6. IE Znojmo B 17 9 2 6 56:27 29
7. Křepice 18 8 5 5 37:27 29
8. Jevišovice 18 8 5 5 36:29 29
9. Mramotice 18 7 4 7 22:32 25
10. Přímětice 17 6 2 9 27:33 20
11. Chvalovice 18 5 3 10 36:43 18
12. Únanov B 18 5 2 11 15:48 17
13. Micmanice 17 1 4 12 13:51 7
14. Konice 18 0 4 14 12:52 4

III. B třída
Mor. Krumlov B-Šanov B 4:1 (3:1), utkání bylo v 55. minutě ukončeno pro inzultaci rozhodčího (Havlíček 2, Šedivý 2 – Nerada), Hrušovany B-Loděnice 8:0 (5:0), Pichanič 2, Chýla 2, Pechal, Kůra, Bizos, Grob, Božice-Břežany 3:2 (2:0), Jandásek, Krčmář Jan, Škrabal Jiří – Uher, Zatkal, Troskotovice-Višňové B 0:2 (0:1), Saleta Ant., Kollner Lad., Vedrovice-Hor. Kounice B 3:0 (1:0), Patloka, Forman Martin, Stehura Petr, Olbramovice B-Dyjákovice 1:1 (0:1), Dřevo – Švarc, Jezeřany-Slup 3:0 (0:0), Šles Radek, Bíla Michal, Novotný Michal.
Tabulka:
1. Mor. Krumlov B 18 13 2 3 64:17 41
2. Jezeřany 18 11 4 3 56:16 37
3. Slup 18 11 4 3 22:14 37
4. Hrušovany B 18 9 3 6 43:28 30
5. Vedrovice 18 7 7 4 25:17 28
6. Dyjákovice 18 7 4 7 29:38 25
7. Olbramovice B 18 6 5 7 21:23 23
8. Višňové B 18 6 5 7 25:33 23
9. Božice 18 7 2 9 24:33 23
10. Šanov B 18 6 3 9 18:27 21
11. Hor. Kounice B 18 5 5 8 17:28 20
12. Břežany 18 4 6 8 19:24 18
13. Loděnice 18 4 2 12 14:37 14
14. Troskotovice 18 4 0 14 9:51 12

IV. A třída

Hostim-Pavlice B 2:1 (1:1), Holík, Kunst - Krejčí, Blížkovice B-Hl. Mašůvky 2:2 (2:2), Fouček, Petrucha – Petrželka, Pružinský, Těšetice-Vranov 1:1 (0:0), Bílka Robin – Bačák Tomáš, Štítary B-Bantice 1:1 (0:0), Cihlář Karel – Němec Petr, Slatina-Chvalovice B 1:2 (1:1), Hodinka – Rosecký, Pokorný, Olbramkostel-Suchohrdly 0:7 (0:6), Luskač 2, Štancl, Bajgl Lukáš, Fila, Růžička, Bajgl Stan.
Tabulka:
1. Bantice 17 13 3 1 57:13 42
2. Pavlice B 17 13 1 4 66:29 40
3. Chvalovice B 17 12 4 1 38:8 40
4. Suchohrdly 17 10 2 5 62:21 32
5. Slatina 17 9 2 6 56:31 29
6. Blížkovice B 16 9 2 5 48:34 29
7. Štítary B 16 8 1 7 36:47 25
8. Hostim 16 6 3 7 36:38 21
9. Vranov 17 4 3 10 29:51 15
10. Hl. Mašůvky 17 3 5 9 27:39 14
11. Těšetice 16 2 3 11 22:62 9
12. Olbramkostel 17 1 3 14 13:68 6
13. Grešl. Mýto 16 1 2 13 13:62 5

IV. B třída
Polánka-Tavíkovice 3:1 (2:0), Procházka Petr, Válka, Zelenka – Scharff Luboš, Jiřice-Vlasatice 2:0 (1:0), Chaloupka Tomáš – Kellner Pevel ml., Dobřínsko-Damnice 1:1 (1:0), Klusáček – Šebela, Branišovice-Petrovice 0:6 (0:2), Krška Michal 2, Světlík Mir., Schnefenberg David, Škoda, Stejskal Jakub, Vedrovice B-Hor. Kounice C 1:0 (0:0), Havlíček PK, Rybníky-Trstěnice 0:7 (0:4), Gregor 4, Psota, Bauer Pavel, Mihola, Jamolice-Skalice 4:0 (4:0), Korábek 2, Vondruška, Stuchlík Radek. Oprava z minulého kola: Tavíkovice-Skalice 4:3 (původně 4:2).
Tabulka:
1. Trstěnice 18 15 1 2 76:20 46
2. Polánka 18 13 3 2 57:22 42
3. Petrovice 18 13 2 3 49:21 41
4. Damnice 18 11 3 4 43:22 36
5. Jamolice 18 11 3 4 34:14 36
6. Dobřínsko 18 7 4 7 37:40 25
7. Vlasatice 18 7 3 8 33:32 24
8. Tavíkovice 18 6 5 7 39:34 23
9. Hor. Kounice C 18 7 1 10 30:37 22
10. Rybníky 18 2 7 9 24:47 13
11. Jiřice 18 3 4 11 14:43 13
12. Branišovice 18 4 1 13 18:49 13
13. Vedrovice B 18 3 3 12 13:56 12
14. Skalice 18 3 2 13 23:53 11

IV. C třída
Slup B-Suchohrdly u Mir. B 0:2 (0:2), Slepánek, Mička, Břežany B-Dyje 1:3 (1:2), Wieder – Holčapek, Dohnal Milan, Vacula, Veltrovice-Lechovice 2:2, utkání bylo v 70. minutě předčasně ukončeno, Litobratřice-Krhovice 3:0 (2:0), Hušek David, Surovec René, Surovec Mir., Miroslav C-Božice B 3:1 (2:1), Vyžrálek, Pelc, Juračka - Jandásek, Čejkovice-Vel. Karlov 2:1 (2:0), Michalovič, Soukup Petr – Mikulenka Petr, Mackovice-Havraníky 0:0.
Tabulka:
1. Litobratřice 18 16 1 1 62:17 49
2. Havraníky 18 11 4 3 49:16 37
3. Miroslav C 18 12 1 5 43:20 37
4. Suchohrdly u Mir. B 18 11 2 5 54:28 35
5. Dyje 18 11 2 5 61:35 35
6. Mackovice 18 9 5 4 40:29 32
7. Lechovice 17 8 3 6 45:26 27
8. Čejkovice 18 5 6 7 24:26 21
9. Břežany B 18 6 2 10 23:49 20
10. Vel. Karlov 18 5 2 11 24:43 17
11. Božice B 18 5 2 11 21:48 17
12. Krhovice 18 4 3 11 25:39 15
13. Slup B 18 3 0 15 17:48 9
14. Valtrovice 17 2 1 14 16:80 7

Znojemsko - Favorit okresního přeboru opět nezaváhal. Na domácím hřišti se Jaroslavice díky dvěma trefám Opatřila radovaly z vítězství nad Hrádkem 2:0. Zato v Moravském Krumlově se děly divy. Zápas III. B třídy mezi Moravským Krumlovem B a Šanovem B se totiž nedohrál pro inzultaci rozhodčího. (and)