Okresní přebor
Práče-Hrádek 3:1 (1:1), Zduba, Trávníček, Koudela - Mikulenka, Rakšice-Jaroslavice 1:1 (1:1), Klodner Petr - Hoc, Hor. Kounice-Tasovice B 2:0 (0:0), Schmalbauer 2, Bohutice-Miroslav B 4:1 (2:0), Holík, Bloudíček, Novák (PK), Věchet Martin - Dostál, Olbramovice-Šanov 0:2 (0:0), Ležák, Gábor, Pavlice-Hatě 2:0 (2:0), Svoboda Pavel, Finda, Oleksovice-Suchohrdly u Mir 0:2 (0:0), Lukas Michal, Mazur.
Tabulka:
1. Jaroslavice 17 14 2 1 54:23 44
2. Práče 17 10 2 5 33:23 31
3. Pavlice 17 9 3 5 33:22 30
4. Šanov 17 8 3 6 26:28 27
5. Hrádek 17 7 4 6 25:26 25
6. Hor. Kounice 17 7 3 7 29:25 24
7. Suchohrdly 17 7 2 8 26:19 23
8. Hatě 17 6 4 7 24:25 22
9. Miroslav B 17 5 6 6 26:33 21
10. Tasovice B 17 6 3 8 18:26 21
11. Oleksovice 17 5 4 8 34:33 19
12. Olbramovice 17 4 5 8 22:31 17
13. Bohutice 17 4 3 10 27:42 15
14. Rakšice 17 3 4 10 24:45 13

III. A třída
Konice-Mramotice 1:2 (0:2), Matějíček – Mikulášek, Večeřa, Blížkovice-Jevišovice B 2:2 (0:0), Pikolon, Řeřucha Pavel – Herálecký, Šafránek, IE Znojmo B-Přímětice 0:2 (0:1), Binder, Tapšík, Štítary-St. Petřín 3:1 (2:0), Parůžek, Fiala Oskar, Popelka - Pilát, Mikulovice-Dobšice B 3:0 (2:0), Fiala, Cakl Rudolf, vlastní, Micmanice-Křepice 2:3 (1:1), Macháček, Medovarský – Kapitán, Jurčík, Kosour, Únanov B-Chvalovice 1:1 (0:0), Alexa Pavel – Mach Zdeněk.

Tabulka:
1. Mikulovice 17 11 2 4 27:16 35
2. Dobšice B 17 9 4 3 49:20 32
3. Štítary 17 9 5 3 35:22 32
4. Blížkovice 16 9 4 3 39:18 31
5. IE Znojmo 17 9 2 5 55:24 29
6. Křepice 17 8 5 4 37:25 29
7. Jevišovice 17 8 4 5 36:29 28
8. St. Petřín 17 8 3 6 33:25 27
9. Mramotice 17 7 3 7 22:32 24
10. Přímětice 16 6 2 8 27:31 20
11. Chvalovice 17 4 3 10 33:43 15
12. Únanov B 17 4 2 11 14:48 14
13. Micmanice 16 1 4 11 13:48 7
14. Konice 17 0 4 13 12:51 4

III. B třída
Šanov B-Slup 0:2 (0:0), Varaja, Rybníkář, Dyjákovice-Jezeřany 1:2 (0:0), Urban Kamil – Šles Radek, Bíla Michal, Hor. Kounice B-Olbramovice B 2:0 (0:0), Horák 2, Višňové B-Vedrovice 0:0, Břežany-Troskotovice 3:0 (1:0), Balada, Uher 2, Loděnice-Božice 2:1 (1:1), Vedral, Jedlička - nehlášeno, Mor. Krumlov B-Hrušovany B 3:1 (2:0), Šedivý 2, Bogner - Pichanič.

Tabulka:
1. Mor. Krumlov B 17 12 2 3 60:16 38
2. Slup 17 11 4 2 22:11 37
3. Jezeřany 17 10 4 3 53:16 34
4. Hrušovany B 17 8 3 6 35:28 27
5. Vedrovice 17 6 7 4 22:17 25
6. Dyjákovice 17 7 3 7 28:37 24
7. Olbramovice B 17 6 4 7 20:22 22
8. Šanov B 17 6 3 8 17:23 21
9. Hor. Kounice B 17 5 5 7 17:25 20
10. Višňové B 17 5 5 7 23:33 20
11. Božice 17 6 2 9 21:31 20
12. Břežany 17 4 6 7 17:21 18
13. Loděnice 17 4 2 1 14:29 14
14. Troskotovice 17 4 0 13 9:49 12

IV. A třída
Grešl. Mýto-Suchohrdly 0:6 (0:3), Luskač 2, Havlík, Fiala, Hladík, Bajgl, Chvalovice B-Olbramkostel 1:0 (0:0), Mráz, Bantice-Slatina 7:1 (3:0), Beleš Marek, Trochta, Katolický, Valášek, Holeček, Liška, Krejčí - Hodinka, Vranov-Štítary B 0:2 (0:1), Čapoun Pavel, Fučík Michal, Hl. Mašůvky-Těšetice 3:1 (1:0), Petrželka Tomáš 2, Jelínek Robin – Novák Michal, Pavlice B-Blížkovice B 6:2 (2:0), Bauer 2, Částek Igor, Horecký, Homola, Zlatuška – Svoboda, Fouček.

Tabulka:
1. Bantice 16 13 2 1 56:12 41
2. Pavlice B 16 13 1 2 65:27 40
3. Chvalovice B 16 11 4 1 36:7 37
4. Suchohrdly 16 9 2 5 55:21 29
5. Slatina 16 9 2 5 55:29 29
6. Blížkovice B 15 9 1 5 46:32 28
7. Štítary B 15 8 0 7 35:46 24
8. Hostim 15 5 3 7 34:37 18
9. Vranov 16 4 2 10 28:50 14
10. Hl. Mašůvky 16 3 4 9 25:37 13
11. Těšetice 15 2 2 11 21:61 8
12. Olbramkostel 16 1 3 12 13:61 6
13. Grešl. Mýto 16 1 2 13 13:62 5


IV. B třída
Tavíkovice-Skalice 4:2 (3:0), Scharf Lub. 2, Vorbis, Herold – Březina Michal, Klim Josef, Trstěnice-Jamolice 4:0 (2:0), Gregor Fr., Bauer Pavel, Mihola Jar., Lapeš Petr, Hor. Kounice C-Rybníky 2:2 (1:2), Kopeček, Černý Jar. – Hanzl, Nováček, Petrovice-Vedrovice B 4:0 (2:0), Štolpa, Světlík, Škoda, Vespalec Jiří, Damnice-Branišovice 3:0 (0:0), Mánek, Pelech, Obořil Tomáš, Vlasatice-Dobřínsko 1:0 (0:0), Wais (PK), Polánka-Jiřice 7:1 (3:1), Válka 3, Šachl 2, Procházka Petr, Hladík Jar. – Hanuška R.

Tabulka:
1. Trstěnice 17 14 1 2 69:20 43
2. Polánka 17 12 3 2 54:21 39
3. Petrovice 17 12 2 3 43:21 38
4. Damnice 17 11 2 4 42:21 35
5. Jamolice 17 10 3 4 30:14 33
6. Vlasatice 17 7 3 7 33:30 24
7. Dobřínsko 17 7 3 7 36:39 24
8. Tavíkovice 17 6 5 6 38:30 23
9. Hor. Kounice C 17 7 1 9 30:36 22
10. Rybníky 17 2 7 8 24:40 13
11. Branišovice 17 4 1 12 18:43 13
12. Skalice 17 3 2 12 22:49 11
13. Jiřice 17 8 4 11 12:43 10
14. Vedrovice B 17 2 3 12 12:56 9

IV. C třída
Suchohrdly u Mir. B-Havraníky 4:2 (1:2), Slepánek 2, Šutera, Drozd – Hejda Vlast., Vel. Karlov-Mackovice 0:4 (0:3), nehlášeno, Božice B-Čejkovice 0:0, Krhovice-Miroslav C 1:1 (0:0), Zálešák Rost. – Vyžrálek, Lechovice-Litobratřice 2:5 (1:5), Synek, Bařák – Masař, Lacko 2, Hušek David 2, Dyje-Valtrovice 9:1 (4:1), Kratochvíl, Vacula, Vernarský 2, Kuchař, Holčapek 3, Jelínek – Jochaci Jar., Slup B-Břežany B 0:2 (0:1), Zatkal, Borovský.

Tabulka:
1. Litobratřice 17 15 1 1 59:17 46
2. Havraníky 17 11 3 2 49:16 36
3. Miroslav C 17 11 1 5 40:19 34
4. Dyje 17 10 2 5 58:34 32
5. Suchohrdly u Mir. B 17 10 2 5 52:28 32
6. Mackovice 17 9 4 4 40:29 31
7. Lechovice 17 8 3 6 45:26 27
8. Břežany B 17 6 2 9 22:46 20
9. Čejkovice 17 4 6 7 22:25 18
10. Vel. Karlov 17 5 2 10 23:41 17
11. Božice B 17 5 2 10 20:45 17
12. Krhovice 17 4 3 10 25:36 15
13. Slup B 17 3 0 14 17:46 9
14. Valtrovice 17 2 1 14 16:80 7