Okresní přebor:
Bohutice-Práče 1:4 (0:2), Novák Martin – Tkadlec Martin 3, Gregor, Olbramovice-Hor. Kounice 1:0 (0:0), Kvasnička, Pavlice-Rakšice 2:2 (1:0), Bajgl 2 – Sobotka, Sukeník, Oleksovice-Hrádek 3:0 (1:0), Dočekal Radek, Krebs, Varhaník Martin, Suchohrdly u Mir.-Jaroslavice 2:2 (0:1), Mazur, Černý – Opatřil, vlastní, Hatě-Tasovice B 3:1 (2:1), Smutný, Štipčák, Rolník – Švejdík, Šanov-Miroslav B 1:2, nehlášeno. Dohrávka 24. kola: Hor. Kounice-Pavlice 3:2 (2:1), Schmalzbauer 2, Dvořák – Nechvátal, Gregor.
Tabulka:
1. Jaroslavice 24 16 5 3 73:38 53
2. Práče 24 15 3 6 51:33 48
3. Pavlice 24 12 4 8 46:38 40
4. Hatě 24 11 5 8 42:32 38
5. Suchohrdly u Mir. 24 10 5 9 41:26 35
6. Hor. Kounice 24 10 5 9 43:38 35
7. Šanov 24 9 6 9 43:48 33
8. Oleksovice 24 9 5 10 56:47 32
9. Hrádek 24 9 4 11 35:40 31
10. Tasovice B 23 8 5 10 27:35 29
11. Miroslav B 23 7 8 8 35:46 29
12. Olbramovice 24 6 6 12 31:47 24
13. Bohutice 24 5 6 13 41:62 21
14. Rakšice 24 3 7 14 31:65 16

III. A třída
Štítary-Konice 6:2 (4:0), Krůtek Martin 2, Popelka Milan 3, Parůžek – Tretera, Hanák, Mikulovice-IE Znojmo B 2:4 (2:2), vlastní, Procházka – Kubále 3, Meisner, Micmanice-Blížkovice 0:6 (0:3), Řeřucha Pavel 2, Palát 2, Pikolon, Holík, Únanov B-Mramotice 1:2 (0:0), Barták – Svoboda David, Kredatus, Chvalovice-Jevišovice B 2:1 (2:1), Hort Jakub, Machovský – Bláha, Křepice-Přímětice 2:2 (1:0), Kapitán 2 – Tapšík, Piskač, Dobšice B-St. Petřín 4:2 (2:0), Petrovka, Zajíc, Šebela, Lattner – Hoc, Pilát.
Tabulka:
1. Blížkovice 24 15 5 4 60:22 50
2. Mikulovice 24 15 4 5 41:23 49
3. IE Znojmo B 24 15 3 6 78:35 48
4. Štítary 24 13 6 5 56:34 45
5. Dobšice B 24 13 5 6 64:32 44
6. St. Petřín 24 12 3 9 47:40 39
7. Křepice 24 10 6 8 47:41 36
8. Jevišovice B 24 10 6 8 48:42 36
9. Mramotice 24 10 4 10 29:40 34
10. Chvalovice 24 8 4 12 44:53 28
11. Přímětice 24 7 5 12 36:45 26
12. Únanov B 24 5 3 16 17:66 18
13. Micmanice 24 3 5 16 24:72 14
14. Konice 24 0 5 19 16:66 5

III. B třída
Višňové B-Šanov B 8:0 (2:0), Kollner 2, Vondrák 2, Březina 2, Adámek Petr, Šuba, Břežany-Hor. Kounice B 4:0 (1:0), Forman 2, Balada, Zatkal, Loděnice-Dyjákovice 0:1 (0:1), Šenkeřík, Mor. Krumlov B-Slup 3:2 (1:2), Žák 2, Bogner, Holčapek Zdeněk – Hřib Jan, Rybníkář, ČK – Šeiner (MK), Hrušovany B-Jezeřany 4:1 (1:1), Bizos, Maštera Martin, Grob, Pichanič – Lyczak, Božice-Olbramovice B 2:0 (2:0), Šebela, Mareš, Troskotovice-Vedrovice 1:4 (1:2), Janeček Stan. – Patloka Martin 2, Světlík Jan, Forman Martin.
Tabulka:
1. Mor. Krumlov B 24 19 2 3 90:23 59
2. Jezeřany 24 16 4 4 70:21 52
3. Slup 24 14 6 4 39:18 48
4. Vedrovice 24 10 9 5 34:25 39
5. Hrušovany B 24 10 6 8 53:44 36
6. Božice 24 10 4 10 33:39 34
7. Dyjákovice 24 9 6 9 40:51 33
8. Višňové B 24 8 8 8 40:42 32
9. Hor. Kounice B 24 7 6 11 36:41 27
10. Břežany B 24 7 6 11 30:37 27
11. Šanov B 24 8 3 13 24:43 27
12. Olbramovice B 24 7 5 12 26:37 26
13. Loděnice 24 5 3 16 20:49 18
14. Troskotovice 24 4 0 20 12:77 12

IV. A třída
Vranov-Grešl. Mýto 2:1 (1:0), Železný Radek, Jurčík Pavel - Pop, Hl. Mašůvky-Bantice 1:5 (0:4), Petrželka Tomáš – Liška Stan. 2, Trochta 3, Pavlice B-Chvalovice B 5:2 (2:1), Bauer, Krejčí, Částek Igor, Částek Jar., Horecký – Mráz Lad., Filip Radek, Hostim-Olbramkostel 3:1 (2:0), Dohnal 2, Petříček - Varga, Blížkovice B-Slatina 6:4 (4:0), Kavan, Holub 2, Ludvík Michal, Ludvík Marek, Pospíchal – Rožnovský Milan 3, Hodinka, Těšetice-Štítary 0:2 (0:1), Čapoun St. 2. Dohrávka 23. kola: Blížkovice B-Suchohrdly 2:0 (1:0), Ludvík Marek, Holub PK.
Tabulka:
1. Bantice 22 18 3 1 78:17 57
2. Pavlice B 22 17 1 4 92:42 52
3. Chvalovice B 22 14 4 4 51:19 46
4. Suchohrdly 22 13 3 6 84:26 42
5. Blížkovice B 22 13 2 7 62:44 41
6. Slatina 23 12 3 8 77:41 39
7. Štítary B 22 12 1 9 50:64 37
8. Hostim 22 10 3 9 58:55 33
9. Hl. Mašůvky 22 4 6 12 35:58 18
10. Vranov 22 5 3 14 43:74 18
11. Těšetice 22 4 3 15 29:89 15
12. Grešl. Mýto 22 1 4 17 18:79 7
13. Olbramkostel 23 1 4 18 17:86 7

IV. B třída
Petrovice-Tavíkovice 4:0 (1:0), Schnefenberg 2, Světlík Mir. 2, Damnice-Hor. Kounice C 6:2 (5:0), Vobořil Jan 3, Mánek, Kučera, Papírník – Traban 2, Vlasatice-Trstěnice 0:3 (0:0), Psota Pavel, Ščerbej Sergij, Bauer Pavel, Polánka-Skalice 8:0 (4:0), Válka 3, Procházka Martin 2, Zelenka, Hladík Jar., Hladík Martin, Jiřice-Jamolice 1:1 (1:0), Urbánek – Loubek, Dobřínsko-Rybníky 3:3 (0:3), Sutr Tomáš, Kameník, Hladký Martin – Dvořák Martin 2, Hrubý, Branišovice-Vedrovice B 0:1 (0:0), Světlík Jan.

Tabulka:
1. Trstěnice 24 21 1 2 107:21 64
2. Petrovice 24 18 2 4 65:25 56
3. Polánka 24 17 3 4 74:26 54
4. Jamolice 24 15 4 5 46:17 49
5. Damnice 24 15 3 6 60:30 48
6. Tavíkovice 24 9 5 10 51:47 32
7. Vlasatice 24 9 3 12 43:52 30
8. Dobřínsko 24 7 6 11 44:63 27
9. Hor. Kounice C 24 7 2 15 40:60 23
10. Skalice 24 6 4 14 37:69 22
11. Rybníky 24 4 9 11 40:61 21
12. Jiřice 24 5 5 14 25:55 20
13. Braníšovice 24 5 1 18 23:66 16
14. Vedrovice B 24 4 4 16 21:84 16

IV. C třída
Krhovice-Suchohrdly u Mir. B 3:1 (2:0), Jedlička, Zálešák Petr, Slavický David – Chvátal Rost., Lechovice-Božice B 4:0 (1:0), Kosec, Raušer Josef, Procházka Boh., Bařák, Dyje-Vel. Karlov 6:2 (2:1), Vacula 3, Dohnal Milan, Dohnal Tomáš, Holčapek – Fiala, Konupčík Štefan, Slup B-Havraníky 2:1 (1:1), Hajda, Durač - Hejda, Břežany B-Mackovice 1:7 (1:2), Vlasák – Masařík 2, Takáč 2, Kubíček, Sedlačík, Hrnčář, Valtrovice-Čejkovice 0:8 (0:4), Smítal 3, Hanuš 2, Soukup, Vybíral, Demut, Litobratřice-Miroslav C 1:1 (0:1), Surovec Mir. – Matyšek Zdeněk. Dohrávka 23. kola: Miroslav C-Čejkovice 3:2 (1:0), Mitráš 2, Pejchal – Vybíral, Bednář.
Tabulka:
1. Litobratřice 24 20 2 2 79:25 62
2. Mackovice 24 14 5 5 60:39 47
3. Havarníky 24 14 4 6 70:26 46
4. Dyje 24 14 2 8 84:48 44
5. Miroslav C 24 13 4 7 57:40 43
6. Suchohrdly u Mir. B 24 13 3 8 70:47 42
7. Lechovice 24 12 5 7 69:43 41
8. Čejkovice 24 8 6 10 41:39 30
9. Krhovice 24 8 4 12 44:48 28
10. Božice B 24 7 3 14 28:89 24
11. Vel. Karlov 24 6 5 13 40:54 23
12. Břežany B 24 6 4 14 27:70 22
13. Slup B 24 5 3 16 29:60 18
14. Valtrovice 24 2 2 20 20:120 8