1. kolo - 12.08. 16:30

Horní Kounice A – Práče, Rakšice – Bohutice, Hrádek – Olbramovice A, Jaroslavice – Pavlice A, Tasovice B – Oleksovice, Miroslav B – Suchohrdly u Miroslavi A, Šanov A - Hatě

2. kolo - 19.08. 16:30

Práče - Hatě, Suchohrdly u Mir. A - Šanov A, Oleksovice – Miroslav B, Pavlice A – Tasovice B, Olbramovice A - Jaroslavice, Bohutice – Hrádek, Horní Kounice A - Rakšice

3. kolo - 26.08. 16:30

Rakšice – Práče, Hrádek – Horní Kounice A, Jaroslavice – Bohutice, Tasovice B – Olbramovice A, Miroslav B – Pavlice A, Šanov A – Oleksovice, Hatě - Suchohrdly u Mir. A

4. kolo - 02.09. 16:30


Práče – Suchohrdly u Mir. A, Oleksovice - Hatě, Pavlice A - Šanov A, Olbramovice A – Miroslav B, Bohutice – Tasovice B, Horní Kounice A – Jaroslavice, Rakšice – Hrádek

5. kolo - 09.09. 16:30

Hrádek – Práče, Jaroslavice – Rakšice, Tasovice B – Horní Kounice A, Miroslav B – Bohutice, Šanov A – Olbramovice A, Hatě – Pavlice A, Suchohrdly u Mir. A – Oleksovice

6. kolo - 16.09. 16:00

Práče A – Oleksovice, Pavlice A – Suchohrdly u Mir. A, Olbramovice A – Hatě, Bohutice – Šanov A, Horní Kounice A – Miroslav B, Rakšice – Tasovice B, Hrádek – Jaroslavice

7. kolo 23. 09. 16:00


Jaroslavice – Práče, Tasovice B – Hrádek, Miroslav B – Rakšice, Šanov A – Horní Kounice A, Hatě – Bohutice, Suchohrdly u Mir. A – Olbramovice A, Oleksovice – Pavlice A

8. kolo - 30.09. 16:00


Práče – Pavlice A, Olbramovice A – Oleksovice, Bohutice – Suchohrdly u Mir. A, Horní Kounice A – Hatě, Rakšice – Šanov A, Hrádek – Miroslav B, Jaroslavice – Tasovice B

9. kolo - 07.10. 15:30

Tasovice B – Práče, Miroslav B – Jaroslavice, Šanov A – Hrádek, Hatě – Rakšice, Suchohrdly u Mir. A – Horní Kounice A, Oleksovice – Bohutice, Pavlice A – Olbramovice A

10. kolo - 14.10. 15:30

Práče – Olbramovice A, Bohutice – Pavlice A, Horní Kounice A – Oleksovice, Rakšice – Suchohrdly u Mir. A, Hrádek – Hatě, Jaroslavice – Šanov A, Tasovice B – Miroslav B

11. kolo - 21.10. 15:00

Miroslav B – Práče, Šanov A – Tasovice B, Hatě – Jaroslavice, Suchohrdly u Mir. A – Hrádek, Oleksovice – Rakšice, Pavlice A – Horní Kounice A, Olbramovice A – Bohutice

12. kolo – 28.10. 14:00


Práče – Bohutice, Horní Kounice A – Olbramovice A, Rakšice – Pavlice A, Hrádek – Oleksovice, Jaroslavice – Suchohrdly u Mir. A, Tasovice B – Hatě, Miroslav B – Šanov A

13. kolo 4.11. 13:30

Šanov A – Práče, Hatě – Miroslav B, Suchohrdly u Mir. A – Tasovice B, Oleksovice – Jaroslavice, Pavlice A – Hrádek, Olbramovice A – Rakšice, Bohutice – Horní Kounice A