Zlom nastal těsně před koncem prvního poločasu, kdy Táborští šli do vedení díky Čermákovi. Znojemští naproti tomu vstřelili svou jedinou branku utkání, a to ještě díky proměněné penaltě Teplého ve 44. minutě. Celek z města nad řekou Dyjí drží v turnaji třetí příčku a poslední mač sehraje ve středu proti Nitře.

Táborsko - Znojmo 1:4

Poločas: 1:1. Branky: 41. Čermák, 71. Pfeifer, 77. Hasil, 81. Klusák – 44. Teplý (pen.).
Táborsko: Němeček – Kodad, Navrátil (K), Hasil, Kučera, Čermák, Traore, Prošek, Musiol, Schramhauser, Šandera. Náhradníci: Toma – Zavadil, N'Gimbi, Klusák, Vozihnoj, Pfeifer, Březina, Berešík, Kopřiva, Frýdek.
Znojmo: Buček – Cheredea, Cihlář, Ordoš, Moravec, Andrejić, Helísek, Lacko, Marciuš (K), Teplý, Dramé. Náhradníci: Atanackoć – Krčík, Avdić, Štrombach, Kučera, Mičola, Malár, Mudra, Hlůže, Martínek, Beganović.