„Kraj jsme měli jistý už v minulém kole. Ten poslední potřebný bod jsme si vybojovali na domácí půdě se Soběšicemi. Nebylo to jednoduché, ale devadesátá minuta rozhodla. Náš vyrovnávací gól na 3:3 kluky posunul o soutěž výš,“ poznamenal na okraj asistent trenéra Jaroslav Ludvík.

I přes parné počasí, které bylo pro hráče namáhavé, si znojemští v sobotním duelu se Slavií vykopali tři body na soupeřově hřišti a stvrdili tak svoje vedoucí postavení v tabulce. Přibudou k nim body za vítězství i v posledním utkání sezony? Tuto otázku nechává Ludvík nezodpovězenou: „Už v dnešním zápase dostali příležitost hráči z B týmu, na hřišti se jich objevilo celkem sedm. Přesto jsme Slavii porazili poměrně vysoko. I posledním utkáním budou odměněni kluci z Béčka za to, že nás v sezoně podrželi a doplnili, když bylo třeba.“

Bujaré oslavy už pominuly, šok z nečekaně vydařené sezony a závěrečného postupu do krajského přeboru pomalu opadává a fanouškům nezbývá než doufat, že svůj výkon Inzert Expres zopakuje i v sezoně příští. Ačkoli ambice jsou podle slov asistenta trenéra pouze na udržení v soutěži. Pochybnostem jistě nahrává i fakt, že počet hráčů v kádru je pro příští rok nejistý.

JITKA PŘIBYLOVÁ