„Zápas mohl skončit 5:5 nebo i 0:0. Trefili jsme se do otevřené obrany, soupeř nikoliv. Podržel nás vynikajícím výkonem brankář Bogner. Kluci odvedli v zápase výkon, jaký jsem nečekal. Hodně mě překvapili, jak hráli dobře i přesto, že jsme byli oslabeni o dva stopery, protože Horák a Vošmera jeli na dovolenou. Museli jsme trochu improvizovat se sestavou a kluci předvedli vynikající výkon," popsal krumlovský trenér Karel Pelikán.

Jeho tým v úvodu soutěže prohrál s IE Znojmo a dále následovala remíza s Ivančicemi. Poté ale  Krumlovští jasně vyhráli nad Kuřimí 3:0. „V zápasech s Ivančicemi a Znojmem to bylo vyrovnané, ale my jsme neodvedli, co jsme chtěli. Na Kuřim jsme se nachystali, trochu jsme zamíchali se sestavou a výkon se zlepšil. To jsme potvrdili i v posledním zápase s Bzencem. Kluci ukázali, že jsou schopni hrát daleko agresivněji a lépe," chválil Pelikán.

Krumlov výhra posunula na páté místo.   Je ve skupině pěti mužstev, které mají  po čtyřech utkáních shodně sedm bodů. V sobotu ho čeká na domácím hřišti mužstvo Podivína, jenž ještě letos nevyhrálo. Za sebou má tři remízy a jednu prohru .

Krajský přebor:

Bzenec – Moravský Krumlov 0:1 (0:0)
Branka: 75. Zelníček. Diváků 150.