Naopak Zlínští jsou posílení pohárovou výhrou 1:0 nad Frýdkem-Místkem, který je na čele MSFL. „Znojmo je silný celek. Nečeká nás nic jednoduchého, ale já věřím, že se nám podaří navázat na pohárový úspěch, který jsme měli ve středu a předvedeme výkon, jenž nám zaručí body," doufá kouč Zlína Aleš Křeček.

Vloni provázelo vzájemné zápasy Znojma a Zlína velké množství obdržených gólů vždy v bráně hostujícího celku. Zlínu se ale střelecky letos moc nedaří. Ve čtyřech zápasech dal jen tři branky.

„Přišlo hodně nových hráčů, tým budujeme. Někteří kluci nemohli hrát z důvodu administrativních či kvůli zranění. Náš projev by měl být a bude ofenzivní. Vyhrajete třeba jen jedna nula, ale k tomu máte šest šancí. Máme teď problémy s útočníky," přiznává zlínský trenér.

Znojemská lavička svého soupeře pozorně sledovala. „Díval jsem se na jejich zápasy a v prvních dvou kolech hráli velmi ofenzivně, ale dostali od Olomouce 4:0. V následujícím utkání s Karvinou zase urputně bránili a vyhráli 1:0, ale v posledním zápase se skoro stejnou sestavou prohráli s Bohemkou 0:1. Uvidíme, s jakou taktikou k nám přijedou," dodal Kalvoda.

V zítřejším duelu určitě nenastoupí Jan Mudra a otazník visí nad Václavem Vašíčkem. „Mudra si v Třebíči zlomil kotník, takže celý podzim bude mimo hru. Vašíček v Třebíči nenastoupil, protože si v Karviné natáhl sval. Ještě nevím, jak na tom bude," doplnil trenér Znojma.

Právě Vašíček se na jaře hattrickem blýskl proti Zlínu a nyní je znojemským kanonýrem. „Znám ho z mládežnického nároďáku, kde jsem ho vedl. Určitě mu budeme věnovat pozornost, ale ne takovou, že by u něho někdo pořád stál," tvrdí zlínský trenér.

Úvodní hvizd zítřejšího duelu zazní v pět hodin odpoledne.