„Bude to pro nás velice důležité utkání. Určitě se chceme po prohře v Brně ukázat,“ uvedl trenér znojemských fotbalistů Michal Sobota.
Těžkého utkání s vedoucím celkem tabulky se ale nebojí. „Samozřejmě si, na prozatím první tým tabulky, věříme. Tak trochu také spoléháme na velkou účast diváků,“ dodal Sobota. Znojemský kouč provede v kádru několik menších změn. Může za to především pasivní hra některých hráčů.

„Zdravotně jsou na tom všichni kluci dobře. Pravděpodobně k nějaké změně dojde, ale já teď přesně ještě nemohu říci, k jaké konkrétně. Je to reakce na minulé utkání s Brnem, kdy hráčům chyběla zdravá agresivita před bránou. Ten výkon byl hodně alibistický. Také Kováč už se uzdravil, tak uvidíme, zda bude schopný nastoupit hned od začátku,“ prozradil znojemský kouč.

Na své svěřence jde trochu jinak trenér SK Sigmy Olomouc B, Jiří Balcárek. Ten olomouckým hráčům za výhru nad Znojmem slíbil večeři.
„Pokud ve Znojmě dokáží kluci prvenství obhájit, pozvu je všechny na slavnostní večeři,“ řekl Balcárek.

Olomoučtí hráči se na zápas se Znojmem těší. Zároveň uznávají, že odvézt si tři body nebude jednoduché. „Zápas to bude určitě zajímavý a pro diváky velmi atraktivní. Těšíme se na atmosféru ve Znojmě, protože víme, že návštěvnost fotbalových klání je poměrně vysoká. Na naše domácí utkání moc lidí nechodí, a tak si hráči aspoň ve venkovních zápasech náladu vychutnají. Pomáhá nám to. Skvělé atmosféry jsme dokázali ve svůj prospěch využít i ve Frýdku– Místku,“ rozzářil se Balcárek.

Kateřina Hladíková