Další kolo Moravskoslezské fotbalové ligy svede proti sobě dva zajímavé soupeře. Nejen vzhledem k postavení v tabulce, ale zejména tím, že se znovu utkají dva zástupci jižní Moravy.

Druhé Znojmo v posledním kole klopýtlo. A to když na zlatém podnose darovalo Mutěnicím bod. Zato čtvrtá Bystrc brala všechny body, a to na půdě rezervy prvoligové Sigmy Olomouc.

Kvalitu fotbalu může umocnit fakt, že oba týmy půjdou do utkání se stejnými záměry. „Cíle jsou stejné. Chceme vyhrát. Poslední dobou nám to sice moc nejde, ale musíme dohnat tu bodovou ztrátu, která nám vznikla v domácích utkáních,“ prohlásil kouč Znojemských Michal Sobota.

Ani trenér domácích nemá příliš odlišné záměry. „Hrajeme doma, takže budeme chtít určitě bodovat. Ale to vše se uvidí až podle vývoje utkání. To, s jakým bodový ziskem budeme spokojeni,“ zapolemizoval bystrcký lodivod Libor Danihelka.

Oba tábory hlásí svou plnou sílu. Jen Bystrc se bude muset obejít bez jedné opory. „Komínek je v trestu, takže ho budeme muset nějak nahradit. Jelikož patří ke stabilním hráčům základní sestavy. Asi nemusím vysvětlovat, co to pro nás znamená,“ dodal Danihelka.
Utkání Bystrce se Znojmem začíná v Brně v neděli odpoledne ve čtrnáct hodin.