„Jsme si vědomi, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř je ve formě. Pět jejich hráčů ale hrálo v týdnu ve výběru Zlínského kraje proti výběru Královéhradeckého kraje, takže měli náročné dva týdny. To by mohlo Napajedlům trochu ubrat sil. Mohli bychom je zkusit utahat," zamýšlí se před dnešním duelem trenér Tasovic Tomáš Šťastný.

Jeho tým je na šestém místě ve skupině mužstev, kde je mezi pátým až desátým rozdíl pouhé tři body. „Rádi bychom dovezli alespoň bod. Po výborném podzimu a začátku jara bychom nechtěli končit na nějakém osmém devátém místě," přeje si Šťastný.

V Napajedlech pravděpodobně nebude mít k dispozici všechny hráče. Opět se projevila marodka. „Paul má naražené koleno. Doležal poslední zápas nedohrál, protože po srážce s brankářem měl lehký otřes mozku a k tomu ho ještě chytily záda," zmiňuje trenér .

Rozlosování přiřklo tasovickému mužstvu na závěr těžké soupeře. Poslední zápas letošní sezony sehrají doma s druhou Bystrcí. Utkání se koná na tasovickém hřišti netradičně již v pátek od půl šesté odpoledne.