„Z Vyškova mám určitým způsobem respekt. Je to kvalitní mužstvo, které bude na jaře jistě patřit mezi aspiranty na postup. Budeme se chtít rehabilitovat za nepovedený výkon z minulého týdne,“ začal kouč Tasovic Tomáš Šťastný.

Jeho svěřenci v posledním kole ztratili devítizápasovou šňůru bez porážky. Prohráli na půdě Vrchoviny. „Nebylo to ono. Dostali jsme hloupé branky po individuálních chybách,“ vrátil se k poslednímu utkání Šťastný.

Do zápasu by měl nastoupit kompletní kádr Tasovic. „Měli bychom být všichni. Uvidíme jen, jak to bude se stoperem Helebrantem, který musel v posledním zápase střídat,“ prozradil tasovický kouč.

Jeho svěřenci v mistrovském utkání na domácí půdě zatím ještě neprohráli. A právě domácí prostředí by mělo tasovickým fotbalistům dopomoci k dalším třem bodům.

„Doma bychom měli naplno bodovat a potvrdit formu ze začátku soutěže. Cílem je získat tři body a posunout se v tabulce zase o něco výš. Důležitá bude bojovnost a herní disciplína,“ dal návod k úspěšnému zvládnutí zápasu Šťastný.

Nedělní utkání mezi šestým Sokolem Tasovice a pátým Rostexem Vyškov startuje o půl čtvrté odpoledne.