V sedmatřicáté minutě zahrál Varnsdorf povedený rohový kop na krátko a míč usměrnil do sítě Kristián Zbrožek. Znojemští se snažili hrát pomocí rychlých protiútoků, ale to domácí precizně eliminovali. Naopak ve druhém poločase se domácí hráči prosadili ještě dvakrát.

Dvaapadesátá minuta nabídla pohlednou souhru Fahrudin Đurđević a zakončující Bojan Dordič. Načež o dvaadvacet minut později navázal třetí brankou David Breda, který využil zmatků v defenzívě Znojma a stanovil konečný výsledek 3:0.

FK Varnsdorf – 1. SC Znojmo 3:0 (1:0)
Branky: 37. Zbrožek, 52. Dordič, 74. D. Breda.
ŽK: 25. Zieris, 66. Porcal – 28. Veselý, 50. Svozil, 67. Šamánek, 87. Machuča.
Rozhodčí: Severýn – Vodrážka, Vít.
Diváků: 425.

Varnsdorf: Porcal – Klobása (16. Barac), Zieris, Chlumecký, Bílek – Bláha, Dordič (81. Šulc), Durdević, W. Da Silva (76. Kozma) – D. Breda, Zbrožek.
Znojmo: Veselý – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář – Machuča, Lacko (76. Njire) – Štrombach, Šamánek (70. Hladík), Javůrek – Růsek (57. Teplý).