„Z naší strany jsme to brali jako přípravné utkání. Znojmu bych chtěl pogratulovat k postupu," sdělil po utkání trenér Líšně Smrček.

Jeho tým do zápasu posílil o ligové hráče. „Včera jsme hráli utkání v Uherském Hradišti a máme nemocné hráče. Využili jsme toho, že jsme farma Zbrojovky a některé si vypůjčili. Sestava, která hrála, byla spolu poprvé. Měli jsme strach, aby to neskončilo ostudou. Dopadlo to ale tak, že utkání bylo napínavé. Musely nakonec rozhodnout penalty," prohlásil Smrček.

S utkáním nebyl zcela spokojený trenér Znojma. „Nepodali jsme dobrý výkon. V první polovině jsme hráli příliš staticky, bez pohybu. Beru to, že jsme postoupili, ale jinak nemohu být spokojený," řekl Leoš Kalvoda.

Nebral v potaz ani to, že Líšeň posílila o prvoligové hráče. „To že měli pět hráčů ze Zbrojovky nijak náš výkon neomlouvá," dodal znojemský trenér.

Pro trenéra domácí Líšně byla remíza zasloužená. „I když Znojmo mělo více ze hry, tak jsme hrozili z brejků. Znojmo zase bylo nebezpečné ze standardních situací. Remíza odpovídala průběhu utkání," hodnotil Smrček.

Před utkáním ani neměl moc času přemýšlet nad tím, že bude stát na lavičce proti svému bývalému mužstvu.

„Měl jsme hodně starostí kolem našeho týmu. Ještě dopoledne jsem byl na Zbrojovce a zjišťoval podrobnosti o hráčích, kteří za nás nastoupili. Bylo to milé, když Znojmo přijelo, protože jak s funkcionáři, tak i s hráči, bych řekl, že mám nadstandardní vztahy," poznamenal.Druhé kolo Poháru České pošty sehraje Znojmo 29. srpna v Třebíči.