Doma pak v neděli vybojovali Krumlovští bod za bezbrankovou remízu. „Měl jsem osm lidí mimo kvůli dovoleným, zraněním, navíc Zelníček byl vyloučený. Hrál širší kádr, ale kluci to zvládli zodpovědně. Byl to zápas o jedné šanci. Soupeř neměl žádnou a my jednu," přiblížil kouč.

Po odchodu brankáře Michala Bognera musí trenér řešit, kdo půjde do brány. „První utkání odchytal Milan Černý, který má naštípnuté žebro. Pak nastoupil na dva zápasy Tomáš Thiel a odjel s rodiči na dovolenou. V neděli chytal gólman béčka, Tomáš Čech, a ten odjíždí nyní na dovolenou," popsal Holátko.

Neví, kdo se postaví do brány v příštím utkání, které hrají v neděli v Rousínově. „Nevím, jestli už bude moct s tím žebrem chytat Černý. Šel by asi Mirek Vošmera, ale ten teď skoro netrénuje. Ještě je možnost, že bych si vyřídil registračku já. Chytal jsem do devětačtyřiceti let," směje se téměř čtyřiapadesáti­letý kouč.

Výsledková mizérie ale nepadá na vrub brankářům. „Gólmani to zvládli všichni na slušné úrovni. Je ale nepříjemné, že se tolik střídají," dodal Holátko.

V příštím utkání už může nastoupit Lukáš Zelníček, který si odpykal dvouzápasový trest. Otázka je nad startem Schwarze, jehož vyřadil ze hry výron kotníku.