Zápas devatenáctého kola rozhodl už ve čtvrté minutě domácí Tomáš Kocanda. "Věděli jsme, že Moravský Krumlov bude hratelnějším soupeřem než byly Boskovice. Bohužel gól jsme inkasovali hned z první akce domácích. Troufám si ale říct, že jsme po celý zápas byli lepším týmem. Pokud však nebudeme proměňovat šance, které si vytvoříme, tak nemůžeme ani vyhrávat," řekl po utkání kouč Veselí nad Moravou Miroslav Kostelánský.

Hostující fotbalisté měli na kopačkách nejméně tři tutovky, ale ve všech případech zasáhl domácí gólman Bogner. Ten svůj tým držel ve vedení. "O přestávce jsem hráčům říkal, aby byli trpěliví v útoku, neboť ke konci poločasu se hrála spíše nakopávaná než fotbal. A zkusit hru roztáhnout do krajů," prozradil Kostelánský.

Po obrátce mužstvo Veselí svého soka tlačilo, ale ovoce to nepřineslo. Do utkání zasáhli i mladí dorostenci. "Zkoušeli jsme to po krajích i s dorostenci, ale ani tak jsme se nedokázali prosadit, i když tlak byl velký. Chybí nám střelecké štěstí," pokračoval kouč Veselí, který byl i po prohře s výkonem hráčů spokojený, hlavně ho potěšili mladíci Suchánek s Hodonským.

"Oba nastoupili v základu a podali vynikající výkon. Obzvláště Hodonský, u kterého jsem přemýšlel, zda ho dát do základu nebo ne. V roli Středního záložníka si vedl velmi dobře," chválil Kostelánský.

Football Club Moravský Krumlov - FC Veselí nad Moravou 0:1 (0:1)

Branky: 4. Tomáš Kocanda. Rozhodčí: Miklík - Špaček, Rosa (Kundelius). Diváci: 150.