Hosté do utkání dobře vstoupili, když už za tři minuty otevřel skóre Dmytri Shkrebets. Zásluhou Jakuba Peška sice domácí vyrovnali, ale vedení ještě v prvním poločase vrátil Znojmu Lapeš, který těsně před brankářem usměrnil do sítě centr Levaie.

Ihned po poločase ovšem znovu vymazal náskok hostů Václav Čadek a České Budějovice se poprvé dostaly do vedení po brance Petra Paseckého.

Následně ovšem Lapeš vybojoval pokutový kop, který i sám proměnil. V posledním kole se Znojmo utká ve čtvrtek od pěti hodin odpoledne v derby s brněnskou Zbrojovkou.

č. budějovice 3
znojmo 3

Poločas: 1:2. Branky: 22. Pešek, 47. Čadek, 59. Pasecký – 3. Shkrebets, 32. a 67. z pen. Lapeš

Žluté karty: 11. Podstavek (ČB).

České Budějovice: Pavelec – Havel, Podstavek (46. Čadek), Křiváček, Jenne, Horák (46. Bálek), Volešák, Chrien (65. Schertler), Pasecký (83. Podráský), Pešek, Otepka.

1.SC Znojmo FK: Doleček – Hrazdílek (84. Ondrák), Honz, Bogner (73. Landšperský), Shkrebets, Levai, Nehyba, Lapeš, Pokorný, Celik, Hříbek.