Po jasném vedení 2:0 dostali v posledních vteřinách první půle gól a soupeř pak přidal další na začátku druhého poločasu, když zcela zbytečně fauloval domácí gólman Doleček, za což vyfasoval červenou kartu. Střídající Bula byl na pokutový kop Varnsdorfu krátký. Hosté se pak opět po chybě domácího celku dostali do vedení 3:2.

Znojmo ale také dostalo šanci na vyrovnání z penalty a při Hříbkovi stáli všichni svatí, když ji proměnil. Napínavý duel našel konečné rozuzlení v 88. minutě, kdy gól Hájka přinesl znojemské juniorce první tři body do tabulky.

„Ty chyby mě hodně mrzí. To by se nemělo stávat. Na druhou stranu je dobré, že i když jsme hráli v deseti, dokázali jsme utkání otočit. Z tohoto pohledu jsem spokojený," konstatoval znojemský trenér Tibor Duda.

Znojmo – Varnsdorf 4:3 (2:1)

Branky: 7. Juhaňák, 21. Reljič, 79. Hříbek (PK), 88. Hájek – 45. Lebruška, 55. Černý (PK), 63. Černý. ŽK: 41.Odehnal, 90.Hájek – 43.Just, 48. Lebruška. ČK: 52.Doleček. Rozhodčí: Mikel – Machálek, Černý. Diváků: 134.

Sestava Znojmo: Doleček – Hříbek, Jurić, Odehnal, Cihlář – Stáňa (86.Le Ming), Šrámek (80.Horák) – Melecha (64.Hájek), Juhaňák (53.Bula), Hověz – Reljič.