K menšímu počtu obdržených branek znojemského celku přispěly i brankářovi zákroky. „Proti Ráječku nás v prvním poločase nás podržel Radek Bula," chválí Sobota.

Bosonohy v posledních dvou utkáních jasně prohrály 0:3 s Dostou Bystrc a Ráječkem. „Body jsme ztratili i kvůli zraněním, problémy nám dělá užší kádr. Doufám, že nastartujeme vítěznou šňůru a navážeme na začátek sezony," říká Holomek.

Celek z jihozápadu Brna disponuje menším počtem hráčů, což se projevilo na výsledku v Bystrci. „Sháníme nějaké hráče, ale je to těžké. Zatím se nám naštěstí vyhýbají vyloučení. Zraněné hráče ale ještě dva máme. Útočník Roman Havlík se doléčuje a chybět bude stále Dan Břežný. Ten dělá vzadu hodně práce, takže s defenzivou to bude trochu složitější. Do příštího týdne snad budou všichni v pořádku a vrátí se vše do starých kolejí," popisuje Holomek zprávy z týmu.

Zkušený forvard se v přeboru zatím trefil dvakrát. „Teď jsem hrál pár zápasů od začátku, ale ideálních je pro mě tak těch 35 až 40 minut. Formu mám pořád stejnou, akorát jsem starší. Někteří kluci třeba v Bystrci mají dvacet let a s rychlostí to už není ono," směje se Holomek a vzpomíná na rychlostní souboje s bystrckými mladíky.

Právě zaváhání s místní Dostou a Ráječkem Bosonohy sesadilo na čtvrtou pozici tabulky. Nyní se Brňané popasují s dvanáctým celkem tabulky. „Mančafty ze spodních příček, jako třeba Znojmo bych ještě rychlostně zvládal," tvrdí Holomek s úsměvem, ale nečeká lehký duel. „Podle mě přijede Znojmo bránit," předpovídá.