Fotbalová juniorka opět těšně prohrála. Na hřišti Jihlavy se Znojmo muselo obejít bez zraněného kapitána Romana Nehyby, ale v bráně se objevil Vlastimil Veselý, který si již odpykal třízápasový distanc z Fotbalové národní ligy.

V sedmé minutě se právě znojemský gólman činil proti nebezpečné hlavičce domácích po rohovém kopu. Za osm minut ale udeřili Znojemští, a to po pohledném momentu. Útočník Kubilay Yilmaz si srovnal míč a nádhernou technickou ranou poslal ho do horní části branky.

Gól pochopitelně hosty povzbudil, ovšem do žádné větší šance už se v první půli nepropracovali. Domácí se snažili o vyrovnání, ani oni se do nějaké velké možnosti nedostali a Znojmo si do kabin neslo velice nadějný stav.

Těsně po začátku poločasu měla Jihlava slušnou šanci na srovnání, ale míč zamířil mimo zařízení. Hráči Znojma svého vedení využívali a pouštěli se do nebezpečných protiútoků. Brankář Jihlavy Marek Kolář tak nejednou zasahoval.

Jihlavští o sobě dali poprvé výrazněji vědět až ve třiasedmdesáté minutě, kdy Marek Šerý orazítkoval břevno znojemské brány. Vzápětí už se domácím ale povedlo srovnat. Postaral se o to střelou na bližší tyč Marek Jungr.

Domácí Jihlava se nakonec dočkala i obratu, a to po penaltně, kterou s přehledem proměnil Patrik Demeter a zařídil pro Vysočinu tři body.

Znojmo tak zůstává na posledním místě Juniorské ligy se ziskem patnácti bodů.

FC Vysočina Jihlava – 1. SC Znojmo 2:1 (0:1)

Branky: 77. Jungr, 84. Rychetník (pen.) – 15. Yilmaz.

Jihlava: Kolář – Kryštůfek, Kriegsmann, Rychetník, Mišůn (61. Mlakić) – Šerý, Jungr, Demeter, Fiala (80. Vitásek) – Maruš (68. Pěnkava), Duba (88. Beseda).

Znojmo: Veselý – Bělíček, Bogner, Garcic, Kolařík, Odehnal, Pelán (61. Hříbek), Stehlík, Svozil, Vavřík, Yilmaz (80. Tofl).