FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Líšeň – Zbrojovka Brno (sobota, 17.00)

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Hodonín – Hlučín (pátek, 17.00)

DIVIZE D

Zbrojovka Brno B – Velká Bíteš (neděle, 10.15), Líšeň B – Pelhřimov, Tasovice – Polná, Lanžhot – Nové Město na Moravě (vše neděle, 16.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Sparta Brno – Mutěnice (pátek, 17.30), Rousínov – Lednice (sobota, 10.00), Kuřim – Ratíškovice (sobota, 10.15), Pohořelice – Moravská Slavia Brno (sobota, 10.30), Svratka Brno – Ráječko (sobota, 11.00), Bystrc – Bosonohy, Boskovice-Letovice – Kunštát (oba sobota, 17.00), Rajhradice – Krumvíř (neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Slovan Brno – Soběšice, Kohoutovice – Ivančice (oba sobota, 10.30), Rajhrad – Tišnov (sobota, 13.30), Žebětín – Moravský Krumlov (sobota, 17.00), Slatina – Zastávka (sobota, 17.30), Vilémovice – Dobšice, Rájec-Jestřebí – Vojkovice (oba neděle, 17.00)

Kryštof Crhan (v bílém) rozhodl duel se Vsetínem.
Bzenec zvládl bitvu o třetí místo. Škodík domlouval Crhanovi, ten pak rozhodl

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Troubsko – Velké Pavlovice (sobota, 10.30), Vyškov B – Nikolčice (sobota, 16.30), Šlapanice – Vnorovy (sobota, 17.00), Kozojídky – Rohatec (neděle, 10.00), Hroznová Lhota – Dubňany (neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA A

Blansko B – Bohdalice (sobota, 10.00), Svratka Brno B – Lokomotiva Brno Horní Heršpice (sobota, 14.00), Babice nad Svitavou – Cetkovice (sobota, 15.00), Medlánky – Kunštát B (sobota, 16.30), Rudice – Lelekovice (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Oslavany – Újezd u Brna (sobota, 14.30), Višňové – Šatov, Jevišovice-Mikulovice – Ořechov (oba sobota, 17.00), Miroslav – Rosice B (neděle, 14.30), Novosedly – Střelice, Zbraslav – Znojmo, Židenice – Přímětice (vše neděle, 17.00)

Rousínovští fotbalisté (v zeleném) vyhráli v Ráječku 2:0 a opět postoupili do finále krajského poháru.
VIDEO: Ráječko se do finále nepodívá. Pálilo šance a přišel rousínovský trest

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Velké Bílovice – Velké Němčice, Šardice – Milotice (oba sobota, 17.00), Kyjov – Uhřice (neděle, 10.15), Ždánice – Svatobořice-Mistřín (neděle, 16.30), Kostice – Tvrdonice, Ratíškovice B – Strážnice, Blatnice pod Svatým Antonínkem – Moravská Nová Ves (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANENSKO

Jedovnice – Olešnice (sobota, 10.00), Sloup – Boskovice-Letovice B (neděle, 16.30), Vysočany - Šošůvka – Skalice, Knínice – Lipůvka, Drnovice – Lipovec, Černá Hora – Ostrov, Bořitov – Doubravice (vše neděle, 17.00)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Slovan Brno B – Start Brno B (sobota, 13.30), Bílovice nad Svitavou – Soběšice B (sobota, 16.30), Řícmanice – Obřany (neděle, 16.00), Jundrov – Chrlice, MCV – Bystrc B, Svratka Brno C – Moravská Slavia Brno B, Medlánky B – Řečkovice (vše neděle, 17.00)

Fotbalisté Zbrojovky (na snímku v červených dresech) před zraky Libora Zábranského podlehli Viktorii Žižkov.
Řezníček se souží a góly nepadají. Zachrání zakletou Zbrojovku derby v Líšni?

OKRESNÍ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Kupařovice – Dolní Kounice (sobota, 10.45), Blažovice – Pozořice, Blučina – Hrušovany u Brna, Židlochovice – Ochoz u Brna (vše sobota, 17.00), Měnín – Veverská Bítýška (neděle, 16.30), Ivančice B – Moravské Knínice, Zbýšov – Modřice (oba neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Přibice – Kobylí (pátek, 18.00), Křepice – Velké Pavlovice B/Starovičky (sobota, 15.30), Moravský Žižkov – Podivín (neděle, 16.00), Hustopeče – Mikulov, Nosislav – Charvátská Nová Ves, Bořetice – Přítluky/Lednice B, Ivaň – Hlohovec (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – HODONÍNSKO

Dubňany B – Starý Poddvorov (pátek, 18.00), Hroznová Lhota B – Velká nad Veličkou (sobota, 16.30), Vlkoš – Bukovany, Vracov – Radějov (oba sobota, 17.00), Dambořice – Bzenec B (neděle, 16.30), Petrov – Násedlovice, Kněždub – Zarazice (oba neděle, 17.00)

Fotbalisté Lednice (v modrém) porazili Bystrc 2:0.
PODÍVEJTE SE: Euforie v Lednici. O výhře nad Bystrcí rozhodli matadoři

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Lysovice – Hoštice-Heroltice (sobota, 13.30), Švábenice – Rousínov B, Pačlavice-Dětkovice – Brankovice (oba sobota, 16.00), Komořany – Kobeřice (neděle, 14.45), Křižanovice – Slavkov u Brna (neděle, 16.30), Pustiměř – Otnice, Letonice – Slavíkovice (oba neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Dobšice B – Vrbovec-Dyjákovičky (sobota, 16.30), Horní Kounice – Božice (sobota, 17.00), Šanov – Moravský Krumlov B, Práče – Hrádek, Únanov – Rakšice, Suchohrdly – Tasovice B, Blížkovice – Prosiměřice (vše neděle, 17.00)