FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Líšeň – Prostějov (sobota, 17.00)

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Rosice – Karviná B, Bohunice – Třinec (oba sobota, 10.15), Blansko – Uherský Brod (sobota, 10.30), Start Brno – Frýdlant n. O. (sobota, 16.30)

DIVIZE E

Bzenec – Baťov (sobota, 16.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Ratíškovice – Svratka Brno, Krumvíř – Mutěnice, Lednice – Bystrc, Moravská Slavia Brno – Boskovice-Letovice (vše sobota, 17.00), Rajhradice – Rousínov, Bosonohy – Kuřim, Kunštát – Sparta Brno, Ráječko – Pohořelice (vše neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Soběšice – Rájec-Jestřebí (sobota, 14.00), Zastávka – Slovan Brno (sobota, 14.45), Rajhrad – Slatina, Moravský Krumlov – Vilémovice, Vojkovice – Žebětín (vše sobota, 17.00), Dobšice – Kohoutovice (neděle, 10.15), Tišnov – Ivančice (neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Valtice – Dubňany, Nikolčice – Hroznová Lhota (oba sobota, 16.00), Vnorovy – Troubsko (sobota, 17.00), Kozojídky – Šlapanice (neděle, 10.00), Velké Pavlovice – Vyškov B (neděle, 10.30), Želešice – Rohatec (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA SKUPINA A

FKD – Lelekovice (sobota, 10.30), Cetkovice – Svratka Brno B (sobota, 16.00), Čebín – Blansko B (sobota, 16.30), Bohdalice – Tuřany, Kunštát B – Rudice, Lokomotiva Brno Horní Heršpice – Medlánky (vše sobota, 17.00), Křenovice – Babice nad Svitavou (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Ořechov – Šatov, Přímětice – Oslavany, Znojmo – Židenice, Jevišovice-Mikulovice – Miroslav (vše sobota, 17.00), Střelice – Zbraslav, Rosice B – Novosedly, Újezd u Brna – Višňové (vše neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Kyjov – Velké Bílovice (sobota, 15.30), Tvrdonice – Ratíškovice B, Moravská Nová Ves – Ždánice (oba sobota, 17.00), Strážnice – Blatnice pod Svatým Antonínkem, Uhřice – Svatobořice-Mistřín, Milotice – Kostice, Velké Němčice – Šardice (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANENSKO

Lipůvka – Drnovice (sobota, 10.15), Ostrov – Bořitov (sobota, 17.00), Sloup – Vysočany - Šošůvka (neděle, 16.30), Lipovec – Černá Hora, Olešnice – Knínice, Skalice – Jedovnice, Boskovice-Letovice B – Doubravice (vše neděle, 17.00)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Chrlice – Slovan Brno B (sobota, 15.00), Bílovice nad Svitavou – Jundrov, Soběšice B – Obřany (oba sobota, 16.30), Řečkovice – Řícmanice, Moravská Slavia Brno B – Medlánky B, Bystrc B – Svratka Brno C, Start Brno B – MCV (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Hrušovany u Brna – Židlochovice (sobota, 16.30), Modřice – Blučina (neděle, 14.30), Pozořice – Zbýšov, Veverská Bítýška – Blažovice, Ivančice B – Měnín, Moravské Knínice – Dolní Kounice, Ochoz u Brna – Kupařovice (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Charvátská Nová Ves – Podivín, Mikulov – Moravský Žižkov, Hlohovec – Přibice (vše sobota, 17.00), Velké Pavlovice B/Starovičky – Hustopeče (neděle, 16.30), Kobylí – Křepice, Přítluky/Lednice B – Ivaň, Nosislav – Bořetice (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – HODONÍNSKO

Dubňany B – Dambořice (sobota, 16.30), Radějov – Kněždub (neděle, 15.00), Násedlovice – Vlkoš (neděle, 16.30), Bzenec B – Petrov, Bukovany – Vracov, Starý Poddvorov – Velká nad Veličkou, Zarazice – Hroznová Lhota B (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Slavkov u Brna – Pustiměř (sobota, 13.15), Lysovice – Švábenice (sobota, 14.00), Rousínov B – Letonice (sobota, 17.00), Brankovice – Hoštice-Heroltice (neděle, 10.00), Kobeřice – Slavíkovice (neděle, 14.00), Komořany – Křižanovice (neděle, 14.45), Otnice – Pačlavice-Dětkovice (neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Božice – Šanov (sobota, 14.00), Vrbovec-Dyjákovičky – Blížkovice, Tasovice B – Rakšice (oba sobota, 17.00), Hrádek – Únanov, Moravský Krumlov B – Práče, Suchohrdly – Dobšice B, Prosiměřice – Horní Kounice (vše neděle, 17.00)