Po zápase mu ani nevadilo, že jeho tým prohrál 0:4. Byl rád, že si fotbalový svátek užil a měl ho konečně za sebou.

Jaké to pro vás bylo utkání?
Byl to ohromný zážitek. Přišlo hodně lidí a jsme za to rádi. Náročné to bylo extrémně, protože jsme je celý zápas naháněli po hřišti. Výsledek je ale pro nás přijatelný, takže jsme spokojení.

Čekal jste před zápasem, že dojde tolik lidí?
Předpokládali jsme, že jich bude hodně, ale že dorazí přes tisícovku diváků, to opravdu ne. Běžně jich na nás chodí kolem tří stovek. Tohle bylo něco neskutečného. Navíc naši fanoušci byli báječní, neustále nás hnali dopředu.

V obraně jste se vůbec nezastavili. Utkání bylo hodně fyzicky náročné, že?
To teda bylo. S takovým soupeřem nemůžete jít do zápasu s tím, že to bude pohoda. Dukla hrála opravdu dobře, špatně se nám chytali jejich kolmé přihrávky. Zkrátka, naběhali jsme toho za celé utkání docela dost.

Sice jste prohráli o čtyři branky, ale už v první minutě jste spálili velkou tutovku…
Veliká škoda, že jsme neskórovali. Rozhodně by nás to nakoplo. Spadla by z nás nervozita a pokora vůči ligovému soupeři. Možná by to neskončilo o čtyři, ale třeba jen o gól.

Forvard Markovič patří k obávaným střelcům. Jak těžké bylo bránit takového hráče?
Oni jsou s míčem každý den na tréninku. Jsou rychlí, mrštní a mají neskutečný čich na výběr místa. Je těžké takové hráče ubránit.Tasovice – Za celých devadesát minut se snad ani nezastavil, a to hraje na postu stopera. Jako na kolotoči se totiž při zápase s Duklou Praha cítil kapitán Tasovic Lukáš Čerstvý.