Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Krumlov porazil Veselí

ZNOJMO - Fotbalisté Moravského Krumlova konečně naplno bodovali a zrovna v zápase, ve kterém by to ani největší optimista nečekal. Tentokrát si to rozdal Moravský Krumlov doma s Veselím. O tom, že je Veselí favoritem utkání, nebylo pochyb.

23.10.2007

Ilustrační fotgrafieFoto: DENÍK/Martin Andrle

Vždyť bylo druhé a Moravský Krumlov předposlední. I přesto Krumlov deklasoval svého soupeře 5:1. „Opět jsem se utvrdil v tom, že fotbal nemá logiku,“ smál se po utkání krumlovský trenér Karel Pelikán.

Krumlov se ujal vedení už v desáté minutě, když Zelníček vysunul Anderse a ten otevřel skóre utkání. Vedení Krumlovu dlouho nevydrželo. O dvě minuty později po chybě Cahy hosté vyrovnali.

Najednou Krumlov zařadil vyšší rychlostní stupeň a začal druhý celek tabulky jasně přehrávat. V osmnácté minutě svůj tlak Krumlov přetavil ve vedoucí branku. V pětatřicáté minutě se znovu radovali domácí fandové, když Zelníček z trestného kopu propálil vše, co mu stálo v cestě. Ještě do konce poločasu stačil Krumlov zvýšit svůj náskok na rozdíl tří branek a ujal se vedení 4:1.

Ve druhém poločase se hra na moravskokrumlovském hřišti dost vyrovnala. Po prvním poločase, ve kterém si diváci užívali střeleckých hodů, byla druhá část hry na branky o dost chudší. Jedinou branku ve druhém poločase zaznamenal opět Moravský Krumlov, který upravil na konečných 5:1.

„Konečně jsem začali dávat branky a hráli jsme to, co bychom hrát měli. Teď jedeme do Rosic, a pokud budeme hrát stejně disciplinovaně jako proti Veselí, můžeme slavit úspěch,“ myslel si po utkání kouč Moravského Krumlova.

Krumlovští fotbalisté jsou i přes výhru nad Veselím na předposlední příčce. Na čtrnáctý Mikulov jim schází už jen tři body, které by podle slov trenéra do konce podzimu rádi stáhli.

23.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
Fotbalisté Znojma. Ilustrační fotografie.

Na Žižkov dřív. Nesmíme zápas prostát v koloně, hlásí Znojmo

Otrava metanolem: kauza se znovu vrací k soudu v Hodoníně

Mladé holky skvěle zapadly. Už potřebujeme jen vylepšit souhru, hlásí kapitánka

Znojmo /ROZHOVOR/ – Kapitánka na nahrávce. Řeč není o žádné válečné situaci, ale o osmnáctileté volejbalové juniorce VK Pegas Znojmo-Přímětice Anně Leischnerové, která vede jako kapitánka znojemské hráčky v letošní sezoně první ligy juniorek. Spolu se svými spoluhráčkami v aktuální sezoně posbíraly prozatím čtyři body ze čtyř zápasů a patří jim střed tabulky.