Moravský Krumlov už v sobotu odcestoval do Kuřimi. Na půdě celku, jež se pohybuje ve středu tabulky, chtěli svěřenci Karla Pelikána získat alespoň bod. Po úvodních minutách ale hosté domácí hodně zaskočili. Už v sedmé minutě napřáhl Vybíral a jeho střela skončila za zády domácího gólmana. Navíc o osmnáct minut později šli Krumlovští už do dvoubrankového vedení, když se znovu trefil Vybíral.

Pak ale Kuřim snížila a ve druhé půlce dokonce i srovnala. Závěr zápasu se odehrával spíše na polovině hostů, ale skóre už zůstalo nezměněné.
„Před utkáním bychom bod brali. Ale vzhledem k vývoji utkání, kdy jsme si vytvořili dost slibných šancí, zavládlo kabinou určité zklamání,“ přiznal kouč moravskokrumlovských fotbalistů Karel Pelikán.

To v Miroslavi panovala naprostá spokojenost už po prvním poločase nedělního zápasu. Nad Mokrou vedli miroslavští fotbalisté už 8:1 a o zápase bylo rozhodnuto. Ve druhém domácí skórovali ještě třikrát a vyprovodili Mokrou ze svého hřiště vysokou porážkou 11:1.

„Splnili jsme to, co se od nás čekalo. Teď nás během čtrnácti dnů čekají čtyři utkání, která mohou o lecčems napovědět,“ poznamenal předseda miroslavské kopané Josef Chlad.

Jak fotbalisté Moravského Krumlova, tak i Miroslavi si zachovali svá umístění v tabulce. Krumlov je jedenáctý, Miroslav patnáctá.