Zvláštní začátek mělo utkání fotbalového přeboru mezi Velkou nad Veličkou a hostujícím týmem z Miroslavi. Ten totiž zapomněl registrační karty hráčů doma. Nastoupit do zápasu tak mohli pouze ti miroslavští hráči, kteří s sebou měli občanské průkazy. Čtyři z nich však průkaz totožnosti nechali rovněž doma, a hlavní sudí je tak do zápasu nepustil.

„Ve středu jsme na web dávali upoutávku na zápas s nadpisem, že do Velké nad Veličkou nejedeme na výlet. Někteří z našich hráčů na něj však skutečně jeli,“ smutnil po zápase předseda miroslavské kopané Miroslav Chlad.

Přehrát soupeře a odvézt si tři body se tak Miroslavští pokoušeli s přeskupenou sestavou.

I s ní dokázali vstřelit úvodní branku střetnutí. Ve dvanácté minutě zamířil z hranice velkého vápna Mülhauser přesně do veličské brány.

„K údivu všech, včetně samotných domácích, zvedl pomezní rozhodčí následně praporek a signalizoval údajný ofsajd,“ kroutil nevěřícně hlavou Chlad nad neuznaným gólem, který mohl jeho tým v zápase nakopnout k ještě lepšímu výkonu.

Ve dvacáté minutě bylo utkání na deset minut přerušeno. Na hřišti nebyly totiž pod sněhem vidět nalajnované čáry.

Další průběh utkání se nesl ve znamení zahozených brankových příležitostí na obou stranách. Ty největší miroslavské měli Martin Sulik s Jiřím Maškem. Domácí Velkou nad Veličkou jako by utlumil ve výkonu padající sníh, k vážnějšímu ohrožení miroslavské brány se dostali až v devětatřicáté minutě.

Miroslav potkala další pohroma v podobě zranění Jiřího Maška, a protože náhradníků se nedostávalo, museli hosté hrát v deseti. Mašek se ale po několika minutách na hřiště obětavě vrátil a zápas dohrál.

Rozhodující se pro utkání ukázala být devětasedmdesátá minuta, kdy se vítěznou trefou prezentoval Kučera. Miroslav už do konce utkání nedokázala vyrovnat, a podlehla tak Velké nad Veličkou 0:1.

„Naši hráči bojovali až do konce celého střetnutí, ale na těžkém zasněženém terénu nám bohužel rychle docházely síly. Taky jsme bohužel znovu doplatili na to, co nás trápí celý podzim, a to je neproměňování šancí, které si vytváříme, ale nedáváme,“ litoval po skončení zápasu ztráty bodů navzdory kvalitnímu výkonu Chlad.