Svěřenci trenéra Radima Kučery vyšli střelecky naprázdno minulý pátek v domácím duelu s Pardubicemi a prohráli 0:1. „Smůla teď bohužel sedla i na tým. Proti Pardubicím jsme měli o hodně víc šancí. Soupeř si vytvořil jedinou, a ta situace zprvu neměla být nebezpečná," lituje Šamánek centru, který proletěl přes několik hráčů až ke skórujícímu Tomáši Pospíšilovi. „Prohráli jsme smolně, ale na to se nikdo neptá," říká Šamánek.

Po vítězných dohrávkách Hradce Králové a Karviné z tohoto týdne Jihomoravané klesli na třetí místo tabulky. Poprvé od října minulého roku. „Určitě to není příjemný pohled. Pořád ale máme v tabulce zápas k dobru a je to v našich rukách. Pokud zvládneme své duely, nemusíme se dívat na nikoho kolem nás," ví šestadvacetiletý útočník.

Znojmo vyzve loni druhý tým tabulky a nyní jedenáctý. „Varnsdorf byl na začátku sezony vzadu, ale se jeho výsledky zlepšují. Nehrál špatný fotbal, jen na něho padl splín. Podle mě jde o kvalitní druholigový mančaft a zvlášť na jeho hřišti jsou utkání hrozně těžká," varuje rodák z Jemnic.

kouč o soupeři
„Ani jedna prohra, pevná defenziva, pracovité mužstvo. Varnsdorf hrál o záchranu, ale po výhře s Frýdkem je z toho nejhoršího venku. V předchozím utkání jsme prohráli, ale Pardubice nás nepřehrály. Zaměřily se na urputnou defenzivu, což možná bude podobné i ve Varnsdorfu."
říká Radim Kučera na klubových stránkách