1. A třída, skupina A

TJ Sokol Dobšice

Po úžasném vstupu do sezony, kdy v pěti zápasech získaly Dobšice třináct bodů, následovaly rozporuplné výsledky, kdy se týmu střídavě dařilo a nedařilo. V závěru podzimní části uhrály Dobšice šest remíz. Jarní část pak zakončily střídavě dobrými výsledky, které je v konečné tabulce umístily na páté místo. Nejlepším střelcem Dobšic se stal Karel Veselý, který nastřílel sedmnáct branek, a stal se tak druhý nejproduktivnějším střelcem soutěže.

FC Miroslav

Miroslav neprožila nejlepší start. Celou podzimní část se trápila a držela se ve druhé polovině tabulky. Zajímavý je proto fakt, že Miroslav na následujících jarních zápasech venku neprohrála a doma si vedla více než obstojně. Jaro se Miroslavi opravdu povedlo, po přičtení všech bodů se dostala až na sedmé místo. Fotbal Jevišovice

Jevišovicím se od začátku sezony nedařilo dostat se na delší vítěznou vlnu, vynikající výkony střídaly ty horší. Povedené zápasy, např. výhra 4:0 nad SK Líšeň B, byly prokládány prohrami, jako např. 4:0 na domácím hřišti proti Šaraticím. Tyto výsledky udaly konečné umístění Jevišovic na devátém místě tabulky.

TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou

Hrušovany nad Jevišovkou měly povedený start. První zápas sice prohrály, ale ve druhém porazily Líšeň v poměru 5:1. Ani další zápasy nevěstily nic špatného. Na konci podzimní a začátku jarní části se ovšem Hrušovanům přestalo dařit. Prohra střídala remízu a až do předposledního kola nebylo jisté, jestli se Hrušovany dokážou udržet v 1. A třídě. V tom uhrály Hrušovany bod proti prvnímu celku tabulky a soutěž udržely. „Trápil nás úzký kádr a střelecká impotence. Spolu s častými zraněními to byla opravdu náročná sezona," řekl Jiří Pavelčík, asistent trenéra mužstva.

1. B třída, skupina B

TJ Sokol Tasovice „B"

Tasovice si od začátku sezony vedly více než dobře, už po prvních několika zápasech byly žhavým adeptem na první místo. Největší výhru si zapsaly, když na hřišti Únanova porazily tento celek 8:1. „Odehráli jsme výborný podzim, od kterého jsme se odrazili i na jaře. Postup nám spadl do klína po potrestání Cvrčovic, kterým bylo ubráno šest bodů. Podle mého si to ale kluci zaslouží," kvitoval ing. František Houšť, trenér Tasovic.

Tatran Šatov

Šatovu se střídaly dobrý výkony se špatnými jako na houpačce. V prvních šesti zápasech sezony dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Po následujících utkáních se Šatov držel okolo poloviny tabulky. Nejhorší prohru zažil Šatov s Horními Kounicemi, kde prohrál 1:7. V tabulce skončil na zaslouženém pátém místě.

A.S.A. ES Únanov

Únanov se od začátku sezony trápil, během deseti zápasů si připsal pouhé čtyři body. Vydařený zlom sezony však Únanovu velice pomohl, na konci podzimní části a na začátku jarní si v pěti zápasech připsal patnáct bodů. To hlavně zajistilo Únanovu dvanácté místo, které zajišťuje udržení soutěže.

TJ Družstevník Práče

Práče se během sezony nemohly dostat k bodům. Po povedeném vstupu do sezony následovalo horší léto, dařit se začalo až na úplném konci sezony. To již ale bylo pozdě a Práče tak sestupují do okresního přeboru. „Mužstvo si to nezaslouží. Hráli jsme moderní fotbal, trápila nás koncovka a štěstí. Nebyl jediný soupeř, který by nás jednoznačně přehrál. Ale hraje se na góly a ty jsme nedali," řekl Karel Kovalský, hlavní trenér Práčí.

SK Sokol Jaroslavice

Jaroslavice během sezony nasbíraly pouze jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy. Po nepovedené sezoně skončily Jaroslavice na posledním místě tabulky, přičemž na předposlední Práče jim chybělo celých devatenáct bodů. Jaroslavice tak sestupují do okresního přeboru.

VOJTĚCH POJER