Okresní přebor

Mor. Krumlov B-Oleksovice 7:0 (4:0), Andersík 2, Doubek Radek 2, Pasterný, Machotka, Halva,

Tasovice B-Šanov 1:1 (1:1), Čop – Kazdera,

Bohutice-Dobšice B 4:1 (1:0), Procházka, Bloudíček 2, Novák Martin – Dvořák,

Božice-Hatě 6:1 (3:1), Jandásek 2, Dítě 2, Švestka, Pavlíček – Petrovka,

Miroslav B-Hrádek 1:2 (1:1), Sulik Vojtěch – Holčapek, Badinský,

Hor. Kounice-Únanov 1:3 (0:2), Fiala – Alexa, Vlk, Čapoun,

Blížkovice-Olbramovice 1:1 (0:0), Řeřucha Pavel – Novák.

Tabulka
1. Únanov 3 3 0 0 10:2 9
2. Bohunice 3 3 0 0 9:3 9
3. M. Krumlov B 3 2 0 1 11:4 6
4. Božice 3 2 0 1 9:6 6
5. Dobšice B 3 2 0 1 6:7 6
6. Olbramovice 3 1 2 0 4:3 5
7. Tasovice B 3 1 1 1 5:3 4
8. H. Kounice 3 1 1 1 7:6 4
9. Blížkovice 3 1 1 1 5:7 4
10. Hrádek 3 1 0 2 5:6 3
11. Oleksovice 3 1 0 1 4:10 3
12. Šanov 3 0 1 1 3:6 1
13. Miroslav B 3 0 0 3 2:7 0
14. Hatě 3 0 0 3 1:11 0

III. A třída

St. Petřín-Štítary 2:4 (2:2), Prukner, Přibyl – Suchánek 2, Veselý, Parůžek,

Pavlice-Chvalovice 2:1 (2:0), Bauer Martin, Svoboda Pavel – Paul Rudolf,

Micmanice-Šatov B 3:0 (1:0), Trochta Rostislav 3,

Jevišovice B-Hostim 4:1 (3:1), Rada 2, Novotný, vlastní – Petříček,

Křepice-IE Znojmo B 0:6 (0:3), Kubále 2, Čech, Gretz, Truhlář, Vyorálek,

Mramotice-Přímětice 2:5 (2:1), Hlávka Patrik, Procházka Zdeněk – Koc 2, Piskač, Heger,

Mikulovice-Slup 1:3 (1:1), Černý – Rybníkář Petr, Šťastný, Varaja Jakub.

Tabulka
1. Micmanice 3 3 0 0 9:2 9
2. Pavlice 3 2 1 0 7:4 7
3. IE Znojmo B 3 2 0 1 12:3 6
4. Štítary 3 2 0 1 10:10 6
5. Přímětice 2 1 1 0 6:3 4
6. Jevišovice B 3 1 1 1 6:7 4
7. Starý Petřín 3 1 1 1 5:6 4
8. Mikulovice 3 1 1 1 3:4 4
9. Chvalovice 3 1 0 2 7:4 3
10. Křepice 2 1 0 1 4:6 3
11. Mramotice 3 1 0 2 4:6 3
12. Slup 3 1 0 2 3:7 3
13. Hostim 3 0 1 2 2:9 1
14. Šatov B 3 0 0 3 5:13 0

III. B třída

Vlasatice-Loděnice 1:1 (1:1), Lakatoš Petr – Jedlička Jiří,

Olbramovice B-Suchohrdly u Mir. 1:3 (1:2), Hauerland – Lukas Michal 2, Konrád Lub.,

Trstěnice-Litobratřice 0:8 (0:4), Hušek Dominik 2, Hušek David, Surovec Mir. 2, Kubíček, Kubát, Kaštánek,

Vedrovice-Rakšice 0:2 (0:1), Janšta, Kloupar,

Višňové B-Polánka 0:2 (0:1), Procházka Petr, Vejvalka Pavel,

Hor. Kounice B-Břežany 3:2 (3:1), Peterka Josef, Horák, Klíma – Lysák Robert 2,

Jezeřany-Hrušovany B 3:1 (2:0), Machala, Janíček, Šles Václav – Valachovi Milan.

Tabulka
1. Such. U Mir. 3 3 0 0 12:3 9
2. Polánka 3 3 0 0 9:1 9
3. Rakšice 3 3 0 0 8:0 9
4. Jezeřany 3 3 0 0 9:3 9
5. Břežany 3 2 0 1 7:3 6
6. Litobratřice 3 1 2 0 12:4 5
7. Hrušovany B 3 1 0 2 9:8 3
8. Višňové B 3 1 0 2 3:8 3
9. H. Kounice B 3 1 0 2 6:12 3
10. Loděnice 3 0 2 1 4:9 2
11. Vlasatice 3 0 1 2 3:6 1
12. Olbramovice B 3 0 1 2 3:7 1
13. Vedrovice 3 0 0 3 0:6 0
14. Trstěnice 3 0 0 3 1:16 0

IV. A třída

Grešl. Mýto-Štítary B 1:3 (0:3), Holík – Hochman, Bauer, Cihlář,
Blížkovice B-Suchohrdly 6:0 (2:0), Pospíchal Jakub 2, Dancinger, Svoboda Kamil, Dušek Petr 2,
Únanov B-Vranov odloženo (16. 9. v 17:00),
Hl. Mašůvky-Konice 0:6 (0:0), Mössner Martin, Kafka 2, Jelínek, Rujík Pavel 2,
Těšetice-Slatina 11:2 (7:0), Katolický 4, Bartoněk 2, Kuchař 2, Drozd, Turan, Novák – Kozdas, Kováč,
Chvalovice B-Přímětice B 2:0 (2:0), Filip, Mráz,
Mikulovice B-Olbramkostel 2:0 (1:0), Nadaský, Komenda.
Dohrávka 2. kola: Suchohrdly-Štítary B 1:4 (1:0), Adamov – Baur Zdeněk 2, Veselý Zdeněk, Roupec Jan.

IV. B třída

Petroviče-Rybníky 6:3 (3:1), Schnefenberg David 2, Škoda 2, Stejskal 2 – Novák Jan, Nováček Petr, Becha Fr.,
Jiřice-Tavíkovice 1:3 (0:1), Kellner – Herold 2, Buršík Tomáš,
Jamolice-Dobřínsko 2:0 (1:0), Soukup, Loubek,
Damnice-Skalice 3:1 (2:1), Obořil Tomáš, Jakub, Plíšek – Kudláček,
Miroslav C-Hostěradice B 5:1 (4:1), Drlík 2, Pelc 2, Rohlík Martin – Vorbis,
Troskotovice-Prosiměřice 3:3 (1:2), Matyák 2, Polonec – Němec, Šára, Beleš Martin,
Suchohrdly u Mir. B-Branišovice 3:4 (2:1), Kocanda, Hlavnička, Vrba – Machů 3, Škurek.

IV. C třída

Lechovice-Vel. Karlov 6:0 (6:0), nedohráno pro malý počet hráčů Vel. Karlova, Lojín 2, Procházka René, Procházka Boh., Paseka, Hladík,
Slup B-Hevlín 1:3 (1:1), Fafílek – Petinis 2, Pechal Václav,
Dyje-Hrabětice 5:4 (3:2), Vacula 3, Sedlák, Vernarský – Borovský 2, Kozelský, Pavlík,
Dyjákovice-Krhovice 2:0 (1:0), Urban, Budiač,
Čejkovice-Božice B 4:0 (2:0), Smítal 3, Michalovič,
Havraníky-Mackovice 9:0 (6:0), nedohráno pro malý počet hráčů Mackovic, Varga 3, Machovský st. 2, Machovský ml., Ministr, Kňazovčík, Smutný,
Jaroslavice B-Břežany B 1:1 (0:0), Mikulenčák – Lysák Bob.