Okresní přebor

22. kolo: Pavlice-Hatě 0:1 (0:0), Martinák, Práče-Rakšice 1:1 (0:0), Navrátil Tomáš - Aeokogner, Olbramovice-Slup 0:3 (0:1), nehlášeno, Micmanice-Hrádek 1:0 (1:0), Příhoda Petr PK, Hor. Kounice-Oleksovice 2:2 (1:1), vlastní 2 – Krebs, Hajzner Jiří, Tasovice B-Suchohrdly u Mir. 1:0 (0:0), Dítě, Bohutice-Hostěradice 0:2 (0:1), Lapeš Radek 2.

1. Hatě 21 15 3 3 34:17 48

2. Hostěradice 21 14 3 4 47:22 45

3. Hor. Kounice 21 11 6 4 51:34 39

4. Oleksovice 21 9 6 6 51:36 33

5. Tasovice B 21 9 6 6 34:25 33

6. Pavlice 21 9 5 7 40:48 32

7. Rakšice 21 8 5 8 30:33 29

8. Suchohrdly u Mir. 21 8 3 10 30:36 27

9. Olbramovice 21 6 8 7 34:32 26

10. Práče 21 7 4 10 31:37 25

11. Hrádek 21 6 5 9 30:32 24

12. Bohutice 21 5 5 11 28:39 20

13. Slup 21 4 3 14 20:44 15

14. Micmanice 21 4 2 15 17:42 14

3. třída, skupina A

22. kolo: IE Znojmo B-Mikulovice 1:0 (0:0), Krejčí, St. Petřín-Mramotice 1:2 (0:2), Soukup Lukáš – Veselý, Fučik Jakub, Bantice-Dobšice B 3:4 (2:1), Krejčí 2, Trochta – Mach 3, Štancl, Blížkovice-Křepice 1:0 (1:0), Malý, Jaroslavice-Konice 5:0 (5:0), Schoř 3, Opatřil, Kadlec, Chvalovice-Přímětice 2:1 (2:0), Samaš Michal, Stuchlík Radek – Valenta PK, Hatě B-Štítary 2:8 (1:3), Bálka Marek, Petrovka – Fiala 3, Fiala Oskar, Boháč, Parůžek, Veselý, Bauer.

1. Jaroslavice 21 17 2 2 71:30 53

2. IE Znojmo B 21 15 4 2 60:21 49

3. Štítary 21 13 4 4 56:32 43

4. Mikulovice 21 12 4 5 46:27 40

5. Chvalovice 21 10 2 9 47:48 32

6. Dobšice B 21 10 2 9 36:37 32

7. Křepice 21 8 5 8 32:28 29

8. St. Petřín 21 7 6 8 34:36 27

9. Blížkovice 21 6 7 8 37:43 25

10. Přímětice 21 6 5 10 32:49 23

11. Konice 21 5 6 10 21:40 21

12. Mramotice 21 5 5 11 34:40 20

13. Hatě B 21 3 2 16 29:64 11

14. Bantice 21 2 2 17 29:69 8


3. třída, skupina B

22. kolo: Mor. Krumlov B-Loděnice 5:1 (4:0), Bogner 2, Laml, Anders, Kučera - Jedlička, Hevlín-Hrabětice 3:0 kont., hosté se nedostavili, Troskotovice-Jezeřany 3:2 (1:1), Ondrášek Jan, Renner Marek, Vacko Jiří – Bíla Michal, Machala Jan, Božice-Višňové B 4:3 (2:3), Jandásek 2, Pavlíček, Kučera – Adámek, Kolner, Suchánek, Hor. Kounice B-Hrušovany B 0:0, Břežany-Olbramovice B 1:1 (1:1), Zámečník - Hauer, Polánka-Miroslav B 2:3 (1:2), Válka, Šviřák – Huraj, Novotný, Mišík PK.

1. Miroslav B 21 18 2 1 55:16 56

2. Mor. Krumlov 21 15 4 2 52:17 49

3. Hevlín 21 14 2 5 31:14 44

4. Jezeřany 21 11 4 6 39:20 37

5. Hrušovany B 21 10 5 6 47:32 35

6. Božice 21 10 3 8 42:40 33

7. Břežany 21 8 6 7 29:32 30

8. Hor. Kounice B 21 7 4 10 32:30 25

9. Hrabětice 21 7 2 12 27:37 23

10. Olbramovice B 21 6 4 11 26:43 22

11. Loděnice 21 5 4 12 24:47 19

12. Višňové B 21 5 1 15 29:50 16

13. Polánek 21 4 3 14 21:52 15

14. Troskotovice 21 4 2 15 19:43 14


4. třída, skupina A

22. kolo: Vranov-Slatina 0:1 (0:0), Svoboda Rost., Štítary B-Chvalovice B nehráno, Suchohrdly-Pavlice B 3:2 (1:2), Willmann, Adamov, Havlík – Nechvátal, Částek Igor, Grešl. Mýto-Jevišovice B 0:4 (0:3), Novotný 2, Šiener, Olbramkostel-Únanov B 0:1 (0:0), Vlk Martin, Hostim-Hl. Mašůvky 4:1 (3:0), Řeřucha 2, Diviš 2 - Oliva. Dohrávka 18. kola: Těšetice-Slatina 1:2 (0:0), nehlášeno–Vejvoda 2.

1. Jevišovice B 19 15 1 3 104:22 46

2. Únanov B 19 13 4 2 85:22 43

3. Pavlice 20 13 0 7 69:46 39

4. Suchohrdly 20 12 2 6 54:29 38

5. Slatina 20 12 1 7 57:43 37

6. Štítary 19 11 1 7 53:40 34

7. Hostim 19 10 2 7 52:43 32

8. Hl. Mašůvky 19 8 2 9 37:55 26

9. Vranov 19 5 3 11 23:51 18

10. Těšetice 19 5 3 11 30:65 18

11. Grešl. Mýto 20 4 2 14 23:59 14

12. Chvalovice B 18 4 1 13 22:67 13

13. Olbramkostel 19 2 0 16 20:87 6


4. třída, skupina B

22. kolo: Vedrovice B-Damnice 1:2 (1:1), Patkola Martin - nehlášeno, Jamolice-Branišovice 1:1 (1:1), Loubek - Nečas, Dobřínsko-Rybníky 3:4 (2:2), Šachl 3 – Bartůněk 2, Novák, Horák, Vedrovice A-Jiřice 3:1 (1:1), Světlík Jan 2, Bursík Ond. - Skočovský, Petrovice-Suchohrdly u Mir. B 4:1 (2:1), Šnefenberg 2, Bartoník, Škoda - Štěpánek, Trstěnice-Vlasatice 1:1 (1:0), Gregor – Cileček.

1. Vedrovice B 20 13 3 4 50:21 42

2. Skalice 19 12 4 3 56:33 40

3. Trstěnice 19 11 3 5 54:34 36

4. Damnice 20 11 3 6 50:30 36

5. Petrovice 19 9 8 2 42:24 35

6. Dobřínsko 19 9 5 5 44:37 32

7. Vlasatice 19 8 5 6 38:34 29

8. Suchohrdly u Mir. B 19 8 4 7 37:40 28

9. Branišovice 20 5 5 10 28:42 20

10. Jamolice 20 4 4 12 29:55 16

11. Jiřice 20 4 3 13 32:48 15

12. Vedrovice A 19 2 6 11 21:48 12

13. Rybníky 19 1 5 13 22:57 8



4. třída, skupina C

22. kolo: Slup B-Mackovice 1:4 (0:2), Hloupý – Andrýsek Mir. 2, Masařík, Hrnčár, Havraníky-Břežany B 8:0 (4:0), Smutný 4, Mareček 2, Varga, Klučka, Litobratřice-Lechovice 5:2 (1:0), Urban 2, Masař, Hušek David, Surovec Václav – Procházka René, Vorlický, Čejkovice-Dyje 3:1 (0:1), Smítal, Čermák, Bednář - Holčapek, Dyjákovice-Božice B 2:0 (1:0), Urban Kamil, Šenkeřík, Valtrovice-Krhovice 0:3 (0:0), Peňáz P. 2, Zálešák Petr.

1. Dyjákovice 19 15 2 2 59:17 47

2. Havraníky 19 14 3 2 58:16 45

3. Litobratřice 19 12 4 3 52:25 40

4. Lechovice 18 11 2 5 57:39 35

5. Mackovice 18 10 3 5 46:33 33

6. Čejkovice 19 10 2 7 38:32 32

7. Dyje 19 7 6 6 53:39 27

8. Vel. Karlov 19 6 4 9 29:32 22

9. Božice B 19 5 7 7 40:47 22

10. Krhovice 20 5 6 9 34:38 21

11. Valtrovice 20 4 1 15 18:67 l3

12. Slup B 20 2 5 13 25:64 11

13. Břežany B 19 1 0 18 20:80 3