Znechucení a naštvaní odjížděli fotbalisté Inzert Expresu Znojmo z Vojkovic, kde prohráli těsně 2:3. Utkání výrazně ovlivnil rozhodčí, který neodpískal evidentní pokutový kop. Znojemský Horák utíkal sám na bránu, když ho protihráč zatáhl za dres a strhl k zemi. Píšťalka se však neozvala.

„Pomezní rozhodčí přišel za hlavním, a ten mě vykázal ze střídačky. Hodně jsem křičel, bylo ve mně moc emocí. Nebyl jsem dobrým příkladem hráčům, ale to se už nedá nic dělat. Kdyby rozhodčí dělali, co mají, tak by se to nestalo. Nejhorší je, když jsou rozhodčí na hřišti vidět," přiblížil svůj nucený odchod ze střídačky znojemský trenér Tomáš Pěnkava. „Delegát utkání mi říkal, že to byla jasná penalta, a i domácí diváci tvrdili, že to byla penalta," dodal kouč.

Inzert Expres se o body připravil částečně i sám, když nevyužil šance a sám chyboval. „Do utkání jsme vstoupili dobře, byli jsme lepším týmem, bohužel jsme udělali hrubou chybu při bránění a domácí se dostali do vedení. Po obdržené brance jsme vypadli z tempa a domácí nás přehrávali," popsal Pěnkava.

Ve druhé půlce Znojmo vyrovnalo, chvíli nato šel soupeř znovu do vedení a třetí gól přidal poté, co Znojemští nevyužili tři šance. Inzert Expres snížil na rozdíl jednoho gólu po chybě domácí obrany. Soupeře pak tlačil, ale i kvůli spornému verdiktu rozhodčího na body nedosáhl.

Neporazitelní. To si mohou napsat jevišovičtí fotbalisté na své hřiště. Ani Sparta Brno na jejich hřišti nedokázala vyhrát a odjela s bodem za remízu 1:1. „Zase jsme měli katastrofální první půlku. Druhý poločas už byl vyrovnanější, měli jsme dostatek příležitostí vyrovnat. Bylo to podobné utkání jako s Mutěnicemi. Dělba bodů je zasloužená," zhodnotil jevišovický trenér Zdeněk Macháček. Jevišovice doma neprohrály už dvanáct zápasů. „Doma se nám daří. Ale v zápase se Spartou mě zklamal náš výkon. Pro diváky to také nebylo moc ke koukání. Soupeř přijel se zabezpečenou obranou, nakopávali balóny dopředu. My jsme se tomu vyrovnali a také ty balóny nakopávali," sdělil trenér.