Pětadvacáté kolo divize D už klepe na dveře. Divákům nabízí několik zajímavých utkání. Jedním z nich je i zápas šestého Vyškova s Hrušovany nad Jevišovkou, které hrají
Chytí se Hrušovany výtahu do vyšších pater tabulky, nebo se vyškovští fotbalisté dotáhnou na Velké Meziříčí? To se dozvíme už zítra.
To bude totiž zahájeno utkání šestého celku s šestnáctým. Poslední zápasy se oběma celkům povedly. Hrušovany už několikrát v sezoně dokázaly, že umí hrát i se silnými soupeři.
„Na jaro jsme mančaft připravili dobře. Hodně utkání jsme prohráli o gól a ztratili tak několik bodů. Nicméně se pořád o tu záchranu pereme. Tudíž jedeme do Vyškova pro nějaké ty body,“ na dálku vzkázal do Vyškova předseda hrušovanské kopané Pavel Makrovský.


Šlágr víkendu


Ale ve Vyškově nečeká fotbalisty Hrušovan nic jednoduchého. V posledním domácím zápase sice svěřenci Pavla Svobody zaváhali, ale v předešlých dvou zápasech na hřištích soupeře dokázali zvítězit.
„Musíme napravit tu domácí ztrátu s Rousínovem. Sice jsme byli lepší, ale i přesto jsme prohráli. Naším cílem není nic jiného než vítězství,“ prohlásil kouč Vyškova Pavel Svoboda.
Oba fotbalové tábory hlásí plnou sílu. „Budeme v plné síle. Nikoho nepostrádáme, takže bychom měli být připraveni udělat našim fanouškům vítězstvím radost,“ dodal Svoboda.
I Hrušovany, které v posledních utkáních postrádaly dvě opory základní sestavy, by měly být kompletní. Záložník Furch a obránce Mlátilík jsou připraveni do zítřejšího duelu zasáhnout.
„Oba hráči měli svalová zranění. Ve Vyškově už budou k dispozici a záleží jen na hlavním trenérovi, jestli se na plac podívají či nikoli,“ upřesnil Makrovský.
Utkání Vyškova s Hrušovany začíná zítra třicet minut po šestnácté hodině na vyškovském fotbalovém stadioně ve Smetanových sadech.