Dvaadvacetiletý Zezula nedostával na podzim v prvním týmu Znojma tolik příležitostí, proto hledal místo, kde jich dostane víc. „Ve Vlašimi jsem strávil asi tři týdny. Doufal jsem, že se tam prosadím, bohužel to neklaplo. Přišel tam Jiří Pimpara, hrají tam další dva zkušení obránci, navíc Vlašim posílil mladý bek ze Sparty," informuje.

Nyní se vyškovský rodák připravuje opět pod trenérem Radimem Kučerou. Prioritou však pro něj zůstává odchod jinam. „Dal jsem si pro jaro cíl, že chci pravidelně hrát. Proto preferuji odchod, zřejmě někam do třetí ligy. Jsem s vedením předběžně domluvený," nastiňuje Zezula.

S týmem se opět připravuje mladý bek Tomáš Bělíček, jenž v klubu byl už na začátku ledna. V přípravě už naopak není ukrajinský obránce Alexej Chereda.

Místo plánovaného jednoho přípravného duelu sehrají znojemští fotbalisté v tomto týdnu hned dva. Ve středu se ve Vyškově střetnou se slovenským Ružomberokem. Část širšího kádru A týmu a junioři pak absolvují společně s se staršími dorostenci modelové utkání v Jevišovicích­.