Hráči rezervy 1. SC měli na programu již jedenácté soutěžní kolo soutěže.

Oba soupeře před duelem od sebe dělily pouze tři body. To znamenalo, že pokud by se hráčům Rajhradu podařilo v sobotu zvítězit, dotáhli by se bodově na rezervu 1. SC. Ta ale ještě letos doma neztratila ani bod.

Taktovku nad celým zápasem přebralo hned od první minuty Znojmo.

Diváci se prvního gólu dočkali již v desáté minutě, kdy přesně mířil Pavel Drozd.

Do konce poločasu si domácí vytvořili ještě mnoho dobrých brankových příležitostí.

„Již po prvním poločase jsme měli vést minimálně o tři branky, ale nedařila se nám koncovka,“ zhodnotil první poločas Libor Palička.

Ve druhém poločase přidalo Znojmo ještě tři přesné trefy, o které se postupně postarali Nenad Pleš, Mojmír Jaroš a Matúš Lacko.

Rajhrad si během zápasu vytvořil pár slibných střeleckých akcí, ale všechny dokázal bez větších problémů Tomáš Šebela zlikvidovat.

„Z naší stany to byl dnes velmi špatný výkon. Soupeř ze Znojma je velmi dobře technicky vybaven. Pro nás to byla zasloužená prohra,“ smutně podotkl trenér hostujícího Rajhradu Marek Sedláček.

O poznání spokojenější byl domácí trenér.

„Dnes se hodnotí velmi jednoduše. Z naší strany to bylo milosrdné. Důležitá byla branka na 2:0. Po ní soupeř úplně odpadl.

Jediné, co mě v tomto utkání zklamalo, bylo mnoho zahozených šancí. Ale doufám, že kluci si ty góly nechávají na důležitější zápas,“ řekl Palička.

Hostující Rajhrad na svém hřiští přivítal v minulém kole nováčka soutěže Újezd u Brna. Zápas domácí překvapivě nezvládli a podlehli 2:4. Všechny branky padly až v druhém poločase.

Znojemští hráči na další soutěžní utkání cestují do Veverské Bítýšky. Ta je průběžně ve velmi vyrovnané druhé polovině tabulky.

Utkání hvizdem do píšťalky zaháji hlavní sudí v netradičním čase. Zápas začne v neděli ve čtrnáct hodin.