Svěřenci trenéra Miroslava Steinhausera šli do vedení již během prvních deseti minut. „Branky v úvodním poločase vstřelili Miroslav Paul a Daniel Odehnal,“ přiblížil hlavní stratég Tělovýchovné jednoty (TJ) Sokol Tasovice Steinhauser.

Po změně stran se hostujícímu mužstvu dařilo, i přes malé klopýtnutí, kdy fotbalista Polné Jan Bajer prostřelil v šestapadesáté minutě tasovického gólmana Stejskala. Jeho spoluhráči naproti tomu rozvlnili síť Polné ještě třikrát. „Góly následně dávali Lukáš Hrazdílek, Pavel Lapeš a Karel Kučera,“ upřesnil kouč TJ.

Znojemští florbalisté uhráli první výhru za plný počet

Jak dodal, všichni borci z vesnice nad řekou Dyjí si víkendové klání na Vysočině užili. „Zahráli jsme si s chutí a po pěkných akcích jsme stříleli krásné branky,“ uzavřel Steinhauser.

Družstvo TJ neprohrálo v posledních sedmi kolech. Tasovičtí se tak s devatenácti body drží na čtvrtém místě divizní tabulky. Další klání je čeká v neděli od patnácti hodin na domácím pažitu, kde vyzvou celek šestého Ždírce nad Doubravou.

Slavoj Polná – TJ Sokol Tasovice 1:5
Poločas: 0:2. Branky: 56. Bajer - 6. Paul, 9. Odehnal, 47. Hrazdílek, 58. Lapeš P., 86. Kučera. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Svoboda – Hubený, Švehla. Diváci: 120.
TJ Sokol Tasovice: Stejskal, Hrazdílek, Cihlář, Rygl, Lapeš P. (81. Kučera), Horáček (67. Landšperský), Švejkar (Lapeš R.), Paul, Odehnal, Pazdera, Švarc. Trenér: Miroslav Steinhauser.