Svěřenci Tomáše Šťastného stále oddalují první porážku a mělo by tomu tak být i po víkendu. V utkání jsou totiž papírovými favority.
„Je to jenom bilance. Sice pěkná, ale nemůžeme se na ni ohlížet. Klidně je možné, že v neděli skončí,“ přemýšlel tasovický kouč Tomáš Šťastný.

Jeho svěřenci zatím ještě neprohráli. Bilanci budou chtít prodloužit, ale podle slov prvního muže tasovické lavičky nepůjde o nic jednoduchého.
„Tyhle zápasy bývají vždycky ošemetné. Vrchovina je sice poslední, ale určitě to není outsider soutěže. Navíc musí bodovat, aby co nejdříve opustila pásmo sestupu,“ upozorňoval Šťastný.

Tasovičtí fotbalisté jsou v dobrém rozpoložení. V posledním utkání si pohráli s Otrokovicemi, kterým už po půl hodině hry nasázeli tři branky. Zato Vrchovina nepůjde do zápasu s úplně čistým svědomím. Naposledy prohrála s Bystrcí vysoko 0:5.
„Nedaří se nám, musíme to zlomit. A kde jinde než na domácí půdě. Nepůjde ale o nic lehkého. Musíme se kousnout a zabrat,“ hlásil trenér na chvostu hrající Vrchoviny Martin Zeman.

Tasovičtí fotbalisté by měli jet na hřiště svého soupeře v téměř kompletní sestavě. Chybět bude zřejmě jenom dlouhodobě zraněný Michal Šuráň.
Duel osmého kola divize D startuje v Novém Městě na Moravě zítra úderem šestnácté hodiny.

Z táborů soupeřů
Poslední utkání

Tasovice – Otrokovice 3:0
Branky: Mašek, 2x Paul
Bystrc – Vrchovina 5:0
Branky: Janíček, 2x Křivánek, Zedníček, Veselý

Jak asi nastoupí

Tasovice: Trmal – Čerstvý, Helebrant, Kirschner, Vyžrálek – Paul, Horáček, Blahoudek, Šuráň – Dítě, Mašek.
Vrchovina: Kučírek – Vokoun, Smetana, Procházka, Polnický – Kolařík, Chmelíček, Wolker, Skalník, Šandera - Buchta