Pokud by tasovičtí fotbalisté vyhráli, mohli se dostat před svého soupeře, který je před nimi na třetím místě. „Spokojenost je jen částečná.Bylo vidět, že na sebe narazily dvě mužstva ze špice divize. Nikdo nechtěl prohrát. Oba týmy bojovaly. Myslím, že to bylo i pro diváky zajímavé utkání,“ hodnotil po zápase trenér Tasovic Tomáš Šťastný.

Jeho tým si v prvním poločase připravil jen minimum šanci. Důraznější byli hosté, a to jim pomohlo i ke vstřelení branky. Po rohovém kopu Patrika Smely nejvýše vyskočil Michal Vrága a trefil se za záda tasovického gólmana Petra Fukala. „Dostali jsme nešťastný gól z rohu. První půlku jsme zase nehráli moc dobře,“ prohlásil Šťastný.

Lepší výkon předvedli tasovičtí fotbalisté ve druhé části hry, který vyústil ke gólu Zdeňka Doležala. „Jako vždycky jsme v té druhé půlce soupeře zmáčkli. Tím přišel gól a také šance, které jsme ale nedali. Remíza bude asi spravedlivá,“ uvažoval Šťastný.

Trenér hostujícího celku Martin Onda nebyl spokojený s terénem, na kterém se hrálo. „Asi by mužstva předvedla kvalitnější fotbal, kdyby hřiště nebylo tak rozbité. Bylo to utkání o bojovnosti a nasazení,“ zamyslel se.

Tasovice – Napajedla 1:1 (0:1)
Branky: 58. Doležal – 21. Vrága.
Rozhodčí: Gasnárek – Skřítecký, Hrůza.
ŽK: Šuráň, Helebrant – Huťka, Sklenář, Kučera.
Diváci: 210