Na čele průběžného pořadí se udržel František Kölbl ze Skalice, přestože získal jen dva body. Na paty mu šlape vítěz čtvrtého kola, který ztrácí tři body. Celkový vítěz bude znám po patnácti kolech Tipligy.

Průběžné pořadí

1. místo

ZN0040 František Kölbl, Skalice                  2          20

2. místo

ZN0028 Alois Černoch, Tasovice                 14        17

3. místo

ZN0015 Anton Moravčík, Podhradí n.D.     5          14

4. místo

ZN0049 Bohuslav Florián, Oleksovice         8          12

ZN0047 Pavel Šoba, Brno                            8          12

ZN0048 Pavel Komenda, Hostěradice         2          12

7. místo

ZN0033 Rostislav Chvátal, Miroslav                        5          11

ZN0027 Iveta Letochová, Hodonice                        5          11

ZN0038 Ladislav Pelánek, D. Heřmanice     5          11

ZN0022 Milan Šoba, Olomučany                 5          11

11. místo

ZN0046 Václav Hrdina, Lanžhot                 5          9

12. místo

ZN0014 Jiří Rybák, Brno                              8          8

ZN0004 Urbánek Pavel, Znojmo                  5          8

ZN0021 Ladislav Švabík, Bojanovice          5          8

ZN0035 Aleš Vítek, Znojmo                        5          8

ZN0002 Roman Adámek, Znojmo               2          8

17. místo

ZN0044 Pavel Cihlář, Znojmo                                  5          6

18. místo

ZN0030 Tomáš Indra, Višňové                     8          5

ZN0034 Theo Konrad, Miroslav                   8          5

ZN0036 Ondřej Bence, Znojmo                   5          5

ZN0011 Josef Buchta, Višňové                    5          5

ZN0023 Robert Knebl, Přímětice                 5          5

ZN0010 David Krejčí, Šatov                        5          5

ZN0026 Vladimír Mráz, Chvalovice             5          5

ZN0017 Petr Sedláček, Velké Němčice        5          5

ZN0037 Miroslav Sulik, Miroslav                 5          5

ZN0041 Michal Kölbl, Moravský Krumlov  2          5

ZN0042 Martin Kölbl, Skalice                                  2          5

29. místo

ZN0020 Radka Švábíková, Bojanovice        5          2

ZN0009 Martina Zahradníková, Tasovice    5          2

ZN0006 Andrei Kushakov, Znojmo             0          2

ZN0018 Miroslav Nastoupil, Jevišovice       -1         2

ZN0032 Robert Novák, Znojmo                   -1         2

34. místo

ZN0031 Josef Parůžek, Mašovice                 1          1

35. místo

ZN0045 Novák Karel, Znojmo                                 0          0

36. místo

ZN0025 Vladimír Vykoukal, Znojmo                      5          -1

ZN0016 Libor Sedláček, Velké Němčice     2          -1

ZN0039 Milan Šimeček, Znojmo                  2          -1

ZN0024 Jana Vykoukalová, Znojmo                        2          -1

ZN0001 Daniel Čejda, Znojmo                                0          -1

ZN0007 Ivo Hrnčíř, Znojmo                         0         -1

ZN0012 Karel Fargaš, Dyjákovice                -1         -1

43. místo

ZN0019 Alois Němeček, Olbramovice         0          -3

44. místo

ZN0029 Pavel Bukáček, Tasovice                2          -4

ZN0008 Zahradníková Jana, Tasovice          2          -4

ZN0005 Martin Kuřitka, Znojmo                  0          -4

47. místo

ZN0013 František Hudec, Podhradí n. D.    2          -7

ZN0003 Mertl Miroslav, Znojmo                  2          -7

ZN0043 Radek Chylík, Znojmo                               0          -7

výsledky 4. kola

1. SC Znojmo – Zlín, 2.liga   2:0 1
Tasovice – Vracov, divize D 1:0 1
Mor. Krumlov – Podivín, KP 3:0 1
IE Znojmo – Boskovice, KP  0:1 2
Miroslav – Tasovice B, 1.A 1:1 0
Šaratice – Hrušovany, 1.A 1:1 0
Dobšice – Zbýšov, 1.A 4:0 1
H. Kounice – Chrlice, 1.B       7:1 1
Šatov – Zastávka, 1.B          2:3 2
Jaroslavice – Přímětice, OP 1:3 2
Počet gólů:                     32