Průběžné pořadí

1. místo

ZN0013 Anton Moravčík, Podhradí n.D. 17 63

2. místo

ZN0034 Josef Parůžek, Mašovice 14 60
ZN0025 Ladislav Pelánek, Velké Meziříčí 14 60

4. místo

ZN0024 Marcela Hortová, Třebíč 14 57
ZN0041 Theo Konrad, Suchohrdly u M. 14 57
ZN0003 Ladislav Švabík, Bojanovice 14 57

7. místo

ZN0012 Jiří Rybák, Brno 11 54
ZN0023 Rostislav Chvátal, Miroslav 8 54
ZN0001 Miroslav Nastoupil, Jevišovice 5 54

10. místo

ZN0044 Jitka Pokorná, Znojmo 11 51

11. místo

ZN0010 František Kölbl, Skalice 11 49
ZN0040 Pavel Urbánek, Znojmo 11 49

13. místo

ZN0037 František Schwarz, Boskovštejn 8 46

14. místo

ZN0026 Vladimír Mráz, Znojmo 14 45
ZN0043 Roman Adámek, Znojmo 11 45
ZN0036 Jiří Duraj, Hostim 11 45
ZN0018 Milan Šoba, Olomučany 11 45

18. místo

ZN0047 Karel Fargaš, Dyjákovice 5 40

19. místo

ZN0038 Václav Hrdina, Lanžhot 5 39
ZN0009 Kölbl Michal, Moravský Krumlov 5 39
ZN0014 Vladimír Vykoukal, Znojmo 5 39

22. místo

ZN0016 Aleš Vítek, Znojmo 11 37
ZN0005 Jana Zahradníková, Tasovice 11 37
ZN0031 Alois Černoch, Tasovice 8 37

25. místo

ZN0045 Karel Homola, Znojmo 11 36
ZN0027 Ondřej Bence, Znojmo 8 36
ZN0033 Stanislav Indra, Višňové 8 36

28. místo

ZN0030 Iveta Letochová, Hodonice 5 34

29. místo

ZN0046 Bohuslav Florián, Oleksovice 11 33
ZN0011 František Hudec, Podhradí n. D. 2 33

31. místo

ZN0004 David Krejčí, Šatov 5 31
ZN0006 Martina Zahradníková, Tasovice 2 31

33. místo

ZN0008 Martin Kölbl, Skalice 5 30

34. místo

ZN0039 Pavel Bukáček, Tasovice 10 27
ZN0002 Radka Švabiková, Bojanovice 8 27

36. místo

ZN0035 Robert Novák, Hradiště 8 25
ZN0007 Pavel Komenda, Hostěradice 2 25

38. místo

ZN0015 Jana Vykoukalová, Znojmo 8 24

39. místo

ZN0029 Vladimír Holík, Znojmo 0 23

40. místo

ZN0042 Alois Němeček, Olbramovice 8 16
ZN0017 Milan Šimeček, Podhradí n. D.í 5 16

42. místo

ZN0019 Robert Knebl, Znojmo 4 0 14
ZN0020 Pavel Šoba, Brno-Bystrc 0 14

44. místo

ZN0032 Tomáš Indra, Višňové 0 13

45. místo

ZN0022 David Knebl, Znojmo 4 0 6
ZN0021 Robert Knebl ml., Znojmo 4 0 6

Výsledky - 10. kolo

1. 1. SC Znojmo – Most 3:0 1
2. Spytihněv – Tasovice 1:0 1
3. Boskovice – M. Krumlov 0:2 2
4. Mutěnice – IE Znojmo 4:0 1
5. Tasovice B – Bořitov 3:1 1
6. Hrušovany – Líšeň B 3:0 1
7. Miroslav – Dobšice 1:3 2
8. Žebětín – H. Kounice 4:0 1
9. Blížkovice – Cvrčovice 5:2 1
10. Únanov – Slatina   1:7 2

Počet gólů: 40